Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pontosan mennyibe kerül a...

Pontosan mennyibe kerül a ricinusolaj a gyógyszertárban?

Figyelt kérdés
Milyen kiszerelésben van?
2010. máj. 8. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt pontosan nem lehet megmondani, mert minden gyógyszertárban más áron és másmilyen kiszerelésben kapható.

Én nekem 30g-ot adtak 150 Ft-ért az egyik ben másikban pedig 165-ért. Ezekben a gyógyszertárakban csak kimérten volt kapható. Most ahol utoljára vettem, ott megkérdezték, hogy mennyit kérek. 1dl-t vettem és az 300Ft volt.

Szóval teljesen változó

2010. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
300 FTért vettem 1 dl-t.
2010. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szólsz hogy a hajadra kel és nem hashajtónak akkor sok helyen a kis üveg helyett töltenek nagyobb műanyag flakonba 1dl-t. Én azt 200ért szoktam venni.
2010. máj. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
OK, kösz. Csak azért írtam, hogy pontosan, hogy ne azt írjátok, hogy pár száz forint, mert az elég tág fogalom. Köszi!
2010. máj. 9. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!