Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barátnőmnek hosszú haja van....

Barátnőmnek hosszú haja van. Én ezt le szeretném vágni neki mert tudom hogy jobban áll neki, de ő nem engedi. Mittegyek h engedje?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 22:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
már bocsi, de az ő haját szerintem ne akard levágni. legalábbis ha nem vagy fodrász. de ha neki tetszik, akkor miért ragaszkodsz ahhoz ennyire, hogy levágd??
2010. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Nehogy már levágd neki, ha ő nem szeretné! :) Tűzze fel, akkor mindenki jól jár!
2010. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

ezismerős:P

mondjuk én a barátnőmnek nem levágni akarom a haját, hanem csak egy kicsit a furfrujából, amikor már lenő és borzalmasan áll neki, magamnak is én vágom a frufrum, uyganoylan frufrunk van és ő elmegy fodrászhoz h az vágjon fél milit belőle 3000ft-ért, amit én is úgyanúgy emgtudnék tenni.

2010. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Fú, ha olyan barátnőm lenne, mint te levetném magam a tizedikről.
2010. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Az ő haja, ha nem akarja levágatni akkor hagyd békén.
2010. máj. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Ha csaj vagy akkor foglalkozz magaddal, őt meg hagyd békén.

Semmi közöd hozzá, ha neki így tetszik.


Ha pasi vagy akkor pedig javaslok egy guminőt vagy inkább egy próbababát, némelyiknek van haja is és azt kedvedre alakíthatod...

2010. máj. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Nekem akarná levágni valaki a hajam biztos megverném.
2010. máj. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
ja igen hozzátenném hogy fodrásztanuló vagyok... ergo értek valamennyire a hajnyíráshoz
2010. máj. 9. 08:25
 9/19 anonim ***** válasza:
62%
Biztos vagyok benne, hogy jót akarsz. De ha ő nem akarja, akkor ne erőltesd. Még ha jó szándék is vezérel, marha idegesítő, mikor az emberrel erőszakoskodik a barátja, mintha meg akarná folytani. Dühítő. Mondhatod neki, hogy jobban állna neki, de ne támadd le, hogy már pedig így szarul néz ki, mutogass neki képeket olyan sztárokról, akiket bír és hasonló a hajúk, mint amit te szeretnél neki, így megpróbálhatod manipulálni, de ha fontos a barátsága, hagyd rá:) lehet, h előbb-utóbb ő is rájön, h nem mondasz hülyeséget.
2010. máj. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

de...ööö:D mind ezek felett ő szerintem eldönti h milyen hajjal szeret mászkálni:D

de zsarold meg h minden férfiút elcsábtassz a közeléből, addig míg nemenged neked :D

2010. máj. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!