Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barátnőmnek hosszú haja van....

Barátnőmnek hosszú haja van. Én ezt le szeretném vágni neki mert tudom hogy jobban áll neki, de ő nem engedi. Mittegyek h engedje?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 22:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Úgy tűnik ő elégedett!Az,hogy te tanuló vagy az nem garancia,hogy nem rontod el!Akkor mit mondasz?Bocsi?
2010. máj. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Mennyire akarod rövidre vágni a haját? Mert én 1x levágattam nagyon rövidre, közben utáltam a rövid hajat mindig. Persze mondogatták, hogy deszép így a hajad meg minden, de én utáltam. Aztán hogy örültem, mikor megint megnőtt! :)


Ne akard levágni a barátnőd hajád, az ő haja, neked semmi közöd hozzá.

2010. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
most vállig érő haja van és 5 centivel szeretném rövidebre vágni
2010. máj. 9. 16:32
 14/19 anonim ***** válasza:
77%

Vágd le a sajátodat vagy anyádét...


Nem értem miért kell ráerőltetni?


Én sminkes tanuló vagyok mégse sminkelem ki a környezetem ha kérik, ha nem.


Állj már üresbe :D

2010. máj. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Ink ne legyen semmilyen barátnőm ,ha csak olyan lehet mint te
2010. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
24%

szerintem meg kifejezetten jó ember vagy, hisz csak jót akarsz neki! szar egy helyzet mikor valaki ragaszkodik valamihez ami nem jó neki (nincs olyan jó ízlése). sztem te megtettél minden tőled telhetőt, aki hülye az szenvedjen!

én speciel örülnék ha ilyen barátnőm lenne mint te! :)

2010. máj. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
tudom, h. jót akarsz neki :)én ismerek olyat, akinek hosszú haja van, de se ideje se kedve rendesen ápolni, nem csinál sosem frizurát (pedig mennyi szépet lehetne) csak úgy van, hosszú, lóg és ápolatlannak hat... mégis, ő is ragaszkodik hozzá. mindezek ellenére én is úgy gondolom, h. nem szabad erőltetni, ha ő úgy szereti.
2010. máj. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

áhh először sztem is kedves vagy hogy segítenél neki. DE

van ki nem szereti az újat és nehezen nyit más dolgok felé. én is megölném azt aki le akarná vágni a hajam. ha neki így tetszik nem tehetsz semmit. és vigyázz mert ha nagyon erőlteted sok mindent elronthatsz vele.és mellesleg mindenkinek más az ízlése ezt nem felejtheted el

2010. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én egyszer mentem bele abba a baromságba, hogy levágassam a hajam tökrövidre. Mindenki áradozott róla, imádták, tökjól állt, csinos voltam, de úgy éreztem magam, mint akit megerőszakoltak. Hagyd rá a haját, ötven év múlva úgyis magától oldódik meg a probléma. Egy nőnek a nőiesség részét képezi a haja, ne akarj nyirbálni, akár jól áll neki, akár nem :)
2010. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!