Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete maszk recept, ami bevállt?

Fekete maszk recept, ami bevállt?

Figyelt kérdés
Nézegettem a neten párat, de olyanra lennék kíváncsi, ami használ is valamit, nem csak időpocsékolás. A válaszokat előre is köszönöm! :)

2017. febr. 21. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Juj ez engem is erdekel😂
2017. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MonaBlanche válasza:

Szia! Ami bevált nálam az valamilyen non-toxic ragasztó amit pl. gyerekek használnak + aktív szén kapszula(gyógyszertárba beszerezhető és sokáig elég). Nekem elég volt kb. 1 evőkanál folyékony ragasztó és kb. 3 kapszula összetörve, összekevered őket és kész is. Ha jók az arányok száradás után akár egyben le is tudod húzni az egészet.

Sok sikert! :)

2017. febr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már ragasztó+széntabletta kombinációt, de nem hiszem hogy az túl jót tesz a bőrnek, még ha nem mérgező akkor sem. Vegyél lehúzhatós arcmaszkot (dm, müller, de még a tescoban is láttam) és az apróra morzsolt széntablettát keverd bele. (Ha kapszulás akkor csak bele kell szórni)
2017. febr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd próbálkozom!:)
2017. febr. 23. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!