Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miben különbözik egy színezett...

Miben különbözik egy színezett és egy sima arckrém?

Figyelt kérdés
Ha megveszem a színezettet és nem jó a bőrömre (nagyon világos bőrű vagyok), akkor azt használhatom ugyanúgy pl éjszakára, mint a színtelent, vagy azt nem szívja úgy be és le kell mosni nap végén?
2017. márc. 22. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van a bőrödnél világosabb árnyalat vegyél mellé olyat és keverd, legalább ha nyáron lebarnulsz csak változtatsz az arányon és megint jó lesz.
2017. márc. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én ezt értem, de nem ez volt a kérdés :D a probléma az hogy nagyon világos a bőröm és nyáron sem igazán barnulok...

szóval ha megveszem a világos árnyalatot és még az is sötét akkor nem használom utcára, de éjszakára felkenhetem vagy eltömődnek tőle a pórusok? vagy nincs különbség az összetevőkben?

2017. márc. 23. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!