Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gáz lenne ha leborotvál...

Nagyon gáz lenne ha leborotválnám az egész hajam lány létemre?

Figyelt kérdés
Eredetileg dús vastagszálú barna hajam van, két éve befestettem szőkére és nagyon töredezett és vékonyszálú lett és fele olyan hosszú, mert ez alatt a két év alatt többször is befestettem szőkére az egészet mert mindig sárgás hatású lett szóval már nem az igazi mint régen pedig nagyon szerettem a hajamat. 1 hónapja visszafestettem barnára gondolva hogy így jobb lesz mert nem festem többet de kikopott a színe és nem túl szép:D befesteni meg nem akarom még egyszer. A tervem az lenne hogy legalább 6 hónapig parókát hordok és utána soha az életbe nem nyúlok a hajamhoz.

2017. márc. 31. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd, megbannad! Csak vagasd rovidre, aztan ahogy nő, mindig 1-1 centiket.
2017. márc. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem akarlak megbántani, de őszintén, megérte házilag kotyvasztani és elrontani a hajad? Bízd szakemberre, nem véletlen SZAKMA a fodrászat. Érteni is kell hozzá.
2017. márc. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Soha nem festettem magam a hajam, minden alkalommal fodrászhoz mentem bocsánat ha félreérthetően írtam a kérdésben. Egyébként nem elviselhetetlenül csúnya, mert mint mondtam elég hús hajam volt és azért most se olyan kevés inkább egészségtelen de a napokban az is gondolkoztatott hogy milyen idegesítő hogy azt gondolják sokan hogy ha egy lánynak nincs hosszú haja az már nem is nőies és napjainkban minden a külsőről szól és meg van határozva h pl. a rózsaszín a lányok színe, rövid hajuk csak a fiúknak legyen, hosszú hajuk csak a lányoknak, mert fiúnál az már meleg, amikor nem nagyon van összefüggés a két dolog között, ez csak haj. Mostanában én is túl sokat foglalkozom a külsőmmel és ez egyáltalán nem normális néha stresszelő is.
2017. ápr. 1. 00:17
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Paroka alatt nem lelegeznek rendesen a hajhagymak, ha azokat is tonkre akarod tenni, csak hordj parokat.

En meg a sok vasalassal tettem tonkre a hajamat, egyszer allig vissza is vagattam, de annal rovidebbre nem mertem.

2017. ápr. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Viszont a leírásból az jön le, hogy nem túl hozzáértő fodrászt fogtál ki sajna. Sárgás a haj és nem használ tonert? Ráfest és tudja, hogy úgyis le fogja dobni, de azért elveszi a pénzed? Én leváltanám...
2017. ápr. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

3 különböző fodrásznál voltam. Igazából nem azzal volt a baj, hogy sárgás volt, mert igazából a szalonból kijövet full hamvas volt és hamvasító samponokkal is tudtam ezt kompenzálni, nem volt olyan zavaró.

Egyszerűen csak hiányzik a természetes hajszínem amit hiába festek vissza barnára nem lesz az eredeti főleg nem lesz ugyanolyan egészséges.

2017. ápr. 1. 02:40
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

szakma a fodrászat... Igen, a VÁGÁS a szakma, te retardált. :D

A fodrász is pont ugyanúgy festi a hajad, mint te otthon. Csak jópízér.

2017. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Vissza kell pigmentálni, utána nem dobja le! Nem hiszem el, hogy a fodrász ezt nem tudta!
2017. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Szerintem azt fogom csinálni, amit az első válaszoló írt.

Értem én hogy vissza lehet festeni a hajat és visszapigmentálni, de én egészséges hajat szeretnék. Egyébként tudta a fodrász, vissza is pigmentálta de kopik minimálisan attól még. Levágatom rövidre és hagyom míg teljesen lenő és vágatok belőle mindig pár centit.

De azért nagyon köszönöm a többi választ is!

2017. ápr. 1. 19:22
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

nekem am vékonyszálú a hajam, de azon kívül nincs vele bajom. :D

De amikor szőkítettem, akkor drótkefe lett a vége, utána meg (jó pár hónapra rá, amikor mégegyszer be lett szőkítve) elkezdett töredezni.

Ez van, ha savat raksz a hajadra. :D

2017. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!