Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért kiütéses/szőrbenövéses...

Dodge kérdése:

Miért kiütéses/szőrbenövéses a lábam szőrtelenítés után?

Figyelt kérdés

Már próbáltam a borotválást, gyantázást és az epilálást is, de mindegyik után folyamatosan szőrbenövéseim lettek amik nagyon viszkettek. Jelenleg epilálok (lábszár, comb, intimebb részek) és akármennyire hagyom megnőni a szőrt mindig megjelennek a benövések arról nem is beszélve hogy az eredmény sosem lesz olyan szép és sima mint például a modelleken látható.

Az intimebb részt eddig gyantáztam de mivel külföldön lakom itt az otthon kapható görgős gyantapatronról hírből se hallottak csak az előre kész gyantacsíkok vannak horroráron, de mikor alkalmam volt gyantázni akkor is ugyan ilyen volt az eredmény.

Tudtok valamit tanácsolni hogy ezek megszűnjenek és most hogy közeleg a fürdőruha szezon szép sima legyen a lábam és a bikinivonalam?



2017. ápr. 2. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kozmetikusra kéne ezeket a részeket bíznod.

Nekem csak intim területen van szőrbenővésem, epilátort meg egyenesen oda nem is merek használni. 😭

És a végleges szőrtelenítés nem pénztárca barát pedig szivesen belevágnék.

Benövés elleni krém esetleg? Egy próbát megérhet.

2017. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rendszeres bőrradírozás, és szőrtelenítés előtt-után fertőtlenítés ami nekem segített valamennyit. Van még most is benövés, de legalább már nem egyadta gyulladás a lábam, mint egy időben. Inkább olyan mint egy mitesszer, ki lehet nyomni a benőtt szőrt. Régebben gennyes sebeim voltak sokszor :(. Teafaolajat használok fertőtleníteni.

Sajna, a tökéletestől nagyon messze vagyok így is...

2017. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!