Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Mit használjak száraz,...

Lányok! Mit használjak száraz, állandóan pattanásos/miteszeres bőrre?

Figyelt kérdés
Akkor sem szép, ha alapozó, korrektor van rajta, meg az nem természetes/egészséges. Azzal nem lehet baj, hogy nem iszom eleget, napi 3+ liter vizet megiszom. 13/L

2017. ápr. 4. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Járj rendszeresen kozmetikushoz. Hasznàlj természetes arctisztókat,kókuszolajat. Először a bőrödet kell rendbe hozni mert addig úgy se lesz jobb a smink.
2017. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor most száraz vagy zsíros? Mindenestre kozmetikus mindkettőn tud segíteni, vagy kipróbálhatsz természetes arcpakolásokat is
2017. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet egyszerre száraz és mitesszeres sajnos a bőr, nekem is olyan


mindenképp használj vmi jó hidratálót és ne használj alkohol tartalmú arclemosót (vagy legalább ne az egész arcodra, csak közvetlenül a problémás részre)

tudom, pattanásokra azt ajánlják sokan, de csak rontana a helyzetedben

ha nem olyan száraz a bőröd, máris jobban fog mutatni az alapozó is

2017. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem is hasonló bőröm van..


sminkelés előtt vízzel alaposan lemosom, aztán picit durvább törölközővel megtörlöm az arcom

bekenem hidratáló testápolóval, várok egy kicsit amég beszívja, ezután alapozó, púder

este pedig szappanos vízzel lemosom a sminket

heti 1-2×bőrradírt is használok..


a pattanásaim megszűntek és talán valamivel kevesebb mitesszerem van :)

ha gondolod próbáld ki, ártani nem fogsz vele

2017. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!