Stria ellen? Gyorsan

Figyelt kérdés
14éves vagyok és a combomon vannak striák.Mindennap kenem aloe verás krémmel. Van mikor alig látszanak,halványak de van mikor nagyon. Elmúlni nem nagyon akarnak vagyis halványodni mert tudom teljesen eltüntetni nem lehet,csak így nem szívesen veszek fel rövidnadrágot! Hízni nem híztam tartom a súlyomat. Nőttem csak. Tavaly is voltak már. Valami praktika erre nincs? Késöbb majd elmegyek lehet plasztikai uton eltávolittatni. de 14 évesen ezt még nem szeretném. Halottam hogy a szoli is halványitja ez igaz? És még oliva olajrol is halottam hogy jó rá. Valaki tudna segíteni?

2017. ápr. 9. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia

Ajánlott a luffa szivacsot kipróbálni mert segít megújítani a bőrödet én még szőlőmagolajjal kenem és halványítja őket. Bioboltokban tudsz ilyesmiket venni a szőlőmagolajból szerintem a Biogoldosat vedd meg mert nagy kiszerelés és olcsóbb mint az Aromax 15ml.(Én is 14 vagyok és nagyon vékony nem tudom mitől van ez de küzdök ellene)

2019. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!