Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hónalj-izzadás ellen van-e...

Bambuci2 kérdése:

Hónalj-izzadás ellen van-e valamilyen deo, akármi, ami nem hagy foltot a ruhán?

Figyelt kérdés

Izzadok, mint az állat, de egyedül hónaljnál. Ez valószínűleg a hosszú ing átka, de munkahelyemen kötelező. Na már most, ha jelen időben is izzadok, mi lesz nyáron? Borotválom, így is izzadtságfoltos az ingem. Próbáltam golyós dörzsit, de az meg foltot hagyott a ruhán, ez nem állapot.


Valakinek tapasztalata, hogy milyen szert használ, amitől nem izzad, és nem hagy foltot a ruhán? Női, férfi, tök mindegy, milyen.


Köszönöm. :)



2017. ápr. 18. 10:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a koptatott könyökös zakót hordó, elb****tt bölcsészek húznak pólót ing alá, akik többször vissza akarják venni az inget.
2017. ápr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Vagy diplomaták például ...


Látom, a széles tömegeknek nem tiszta, hogy ez nem olyan póló, amit önállóan hordasz a farmerodhoz, hanem a fehérnemű-póló, ami annak gyártanak, és a fehérneműosztályon jutsz hozzá, éppen ezért. Annyira kínos, hogy ezt külön magyarázni kell ...

2017. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#10

Attasék, nagykövetek, vezérigazgatók, nemesek, stb, mind-mind prolik, nem igaz?


Tudod, azon a szinten, ahol csináltatják az inget-öltöny angol szabónál, cipőt minimum a Vassnál, és külön férfi fehérneműboltban szerzik be az egyiptomi pamut fehérneműpólót.


Illetve: nem tudod, ez látszik.

2017. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Idióta 12-13#-as: NEM veszünk fel ing alá pólót!!!! Ci.gánykodj otthon, de ne itt! Ne rontsd más ízlését és találj ki magadnak valamit a büdösséged ellen!
2017. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#14

A proletariátus diszkrét bája.

2017. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ok. Mi elhisszük, hogy néhány diplomata meg kőgazdag csávó úgy viseli az inget. De attól még taszító a gondolat. Gáz. Érted?


Most ha a menő emberek holnaptól izzadásgátló tangát vesznek a boxer alá...

... akkor én ugyan nem! Látod tesókám, ez a proletár diktatúra.

2017. ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Póló ing alá, ramaty! :)
2017. ápr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Istenem, de jó, hogy nektek ennyi időtök van, hogy egymást b***ogassátok napokon át! :D Nekem csak most jutott időm megnézni a kommenteket.


Valóban elég fura a fehérnemű póló ing alá, de nekem azért nem lenne kényelmes, mert eleve utálom a többrétegű öltözködést. Szerencsére nem kell zakó, de ha hordanám, azt is levenném, mikor belátogatok valahova, vagy éppen hozzánk jönnek vendégek. Az a probléma, hogy az izzadást nem állítja meg, de ha ez nem is megoldható, legalább ne látszana...


Valaki említette, hogy nem kell vele foglalkozzak, mert ez ilyen másnál is. Ebben lehet valami, de miért ne én különbözzek a többiektől? ;)


Aki ajánlott egy-egy terméket, azt kipróbálom mindenképpen, és a többiek egytől-egyig hasznos tanácsát! Persze a vitát pedig külön, hiszen feldobtátok a napomat! :)

Mindenkinek zöld kéz!

2017. ápr. 22. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!