Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Sötétszőke hajam volt, és lejjebb kicsit világosodott és szőkébbet szerettem volna.. Fodrasszal befestettem de nem ilyenre gondoltam..Borzalmas lett...szinte sárga... én hidegebb szőkét szerettem volna... Nagyon rosszul all, borzaszto szine van...Mit csináljak?? Fessem vissza? Alapbol nagyon vekonyszálú hajam van, és félek ez most nagyon roncsolja majd.. Olyat nem csinalnak a fodraszok, hogy felul befestik sotetebbre es akkor alul marad ez a szoke? Es akkor ombre lenne, csak visszafele csinalva..vagy ilyet nem csinalnak?
2017. ápr. 19. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Valszeg azért lett sárga mert ahelyett hogy leszivattad volna inkább csak rákenettél egy szőke festéket.


Próbáld meg leszivatni a végét ha még mindig világosabbat akarsz.

Vagy megcsináltathatod a fordított ombrét is de azt csak úgy érdemes hogy az alját festeted sötétebbre különben ha lenő akkor folyton festegetni kell a hajtöveidet.

Remélem segítettem

2017. ápr. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!