Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mennyi ido alatt fehered...

Kinek mennyi ido alatt feheredett ki a stria és mennyire volt csunya?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Mitől van striád?


Nekem pár hónap volt (szülés után), az alhasam eléggé megrepedt, de olyan vészesen csúnya nem lett. Nem szégyenlem, viszont van műtéti hegem a hasamon, (laparoszkópia) fél évesek, és olyan pirosak hogy nem hiszem el, azt viszont szégyenlem. Undorító.

2017. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok, óriási, lila stria volt a fenekemen. Nem csak, hogy kifehéredtek, szinte el is tűntek. Viszont ez két és fél évbe telt.
2017. ápr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a hirtelen hizaskor jelentek meg es ahogy lefigytam kb 1 even belul lett kisebb es feher viszont most is latszik es csunya ha kozelrol nezed
2017. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem a hasam oldalán és kicsit a combomon, fenekemen van, hirtelen 6 cm növés/hízás/fogyás... XD

Az elsők olyan 4 évesek, mikor gyorsan nőttem, az utolsók olyan 3, mikor lefogytam kb 8 kilót(most sem vagyok vékony, de akkor elég durva volt... :()

Már egyik sem látszik igazán, elég lazák a kötőszöveteim, ezért is alakultak ki ilyen könnyen, az összes érem is kilátszik a vékony bőröm miatt XD Kell nekem az a napozás. Mostmár simán felveszek nyáron egy bikinit, csak közelről észrevehetők, de engem nem zavarnak. Vannak, azt kész.

2017. ápr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bizony-bizony, hirtelen hízáskor is kialakul kedves első. Nekem is volt kb. 13-14 évesen a hasamon. Miután kordában tartottam az evési szokásaimat, fehér lett és egyre láthatatlanabb.
2017. ápr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kövérnek sem kell hozzá lenni. Testvéremmel mi mind ketten kicsíkozódtunk én először akkor amikor hirtelen nőttem, majd akkor amikor emberi súlyt értem el. A melleim is tigris mintásak lettek, miután 15 éves koromban úgy döntöttek, hogy ideje lenne létezniük és pillanatok alatt megjelentek.


Kb 2 év alatt szépen elhalványodtak, a növési csíkokat nem is látni, a hízásiak maradandóbbak, de egyáltalán nem zavaróak.

2017. ápr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most azt nem ertem hogy eddig Lila volt most meg pirosak lettek😦 de miert?
2017. ápr. 21. 12:41
 8/8 anonim ***** válasza:
2 év.. de el kell kezdeni sportolni és diétázni(!!) máskülönben piros marad meg lila.. :(
2017. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!