Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem szeretik a lányok, ha...

Goalkeeper1 kérdése:

Nem szeretik a lányok, ha anyajegyes az arcom?

Figyelt kérdés
Sziasztok,16 éves fiu vagyok és egy jópár anyajegy van az arcomon,testemen.A lányoknak vajon ez csúnyának tūnik?

2017. ápr. 20. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:

kép nélkül nehéz megmondani...

a gombostűfejnyi halványbarna pötty is, az inggombnyi sötétbarna is, meg a szétterülő májfoltszerű is anyajegy...


amúgy ha szakállvonal alatt van, azt később majd eltüntetheted a borostád/szakállad között :)

2017. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
plasztikai sebész csak pénz kérdés eltünteti
2017. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Itt van 3 kép.


[link]


[link]


[link]

2017. ápr. 21. 11:29
 4/8 A kérdező kommentje:

Szakállat azt tervezek,heti 2szer borotválkozok.

Sebészhez meg nem nagyon szeretnék menni.

2017. ápr. 21. 11:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha lesz barátnőd nem az anyajegyeidet fogja nézni. Engem nem zavarna mert te tetszenél meg nem az anyajegyek.
2017. ápr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy teljes szakállal nem lesz vészes. Az egyetlen, ami tényleg rondább a szád fölötti, de a legtöbb szakállstílushoz úgyis társul bajusz, szóval el fogja tüntetni


Viszont egészségügyi szempontból egyrészt jobb lenne, ha nem borotválkoznál egyáltalán, csak szakállnyíróval trimmelnéd vissza a szőrt, mikor már hosszú, ugyanis ha a borotvával belekapsz az anyajegybe, az könnyen elrákosodhat, és sok anyajegynél ugyebár ennek a kockázata is sokszorosan nagyobb.

És itt van a másik dolog, nem akarlak riogatni, nem vagyok orvos, de érdemes lenni elmenni egy bőrgyógyászhoz, és kikérni a tanácsát, nem kell-e leműttetni őket. Ugyanis ilyen extrém sok anyajegynél hatalmasnak tűnik előbb-utóbb a bőrrák rizikója, amit sajnos minden anyajegy magában hordoz... :(

2017. ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A csajom sohasem mondott semmit anyajeggyel kapcsolatosan,igaz,én sem hoztam fel a témát.



Igen,lehet jó lenne elmenni bõrgyógyászhoz.

Borotválkozásnál még nem volt problémám,hisz simák az anyajegyek.Csak a szám fölötti szoktam nagyon vigyázni,az olyan picit kinövésszerū,felületes.A többivel egyáltalán nem volt probléma,tapintáskor is egyszinten van a bõrrel,nem kitüremkedõ.

2017. ápr. 21. 15:39
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


tessék fszér kell lepontozni

ha megakarod oldani fizetni kell érte

2017. ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!