Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen heti és milyen napi...

Milyen heti és milyen napi arcápolási rutinjaitok vannak?

Figyelt kérdés

Érdekel már egy ideje, hogy mások hogy csinálják :) Én hetente csak estére kenek fel Niveát vagy Baleás arckrémet és a számra kakaós ajakvajat. Hetente pedig (mai nap így csináltam) először uborkás krémmel (házi) átkentem majd lemostam, gőzöltem kamillával az arcomat nagyjából 5-10 percig, utána ráraktam mézes-cukros arcradírt, majd az idő közben kihűlt kamillalével megdörzsöltem aztán leöblítettem, aztán megint egy kis uborkás krém, leöblítés, majd Niveás krémet tettem fel.

Ez így jó?



2017. ápr. 22. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Napi rutinom van, tisztítás, tonizálás, hidratálás. Radírozás, hámlasztás, pakolás meg ahogy érzem. Bolti krémekkel.
2017. ápr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Reggel micellás vízzel áttörlöm, aztán mirtill krémmel békémen, azt rajta is hagyom. Este fürdés után megint lemosom, aztán bekenem sószappannal, ezt rajtahagyom éjszakára, reggelre szépen leszáradnak a pattanások. Ezt reggel lemosom, és kezdődik elölről.
2018. aug. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!