Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőkítsem ki a hajam...

Hogyan szőkítsem ki a hajam otthon?

Figyelt kérdés

Sötétbarna hajam van és szeretnék világosítani rajta. Hány százalékos oxit vegyek és hány percig hagyjam rajta?

Sosem volt se festve se szőkítve.

19/l


2017. ápr. 23. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj fodrászhoz, de komolyan! Én is kiszőkítettem a hajam a minap itthon (nem kellet volna) én 3%os oxit használtam 1/2 arányban (1rész szőkítőpor 2rész oxi). Amúgy leszívta, csak olyan csibe-narancssárgára. Kapucnis fejjel rohantam a fodrászkellékesbe valamilyen nagyon hamvas festékért. Még szerencsém volt hogy az valamennyire segített, de a fejem búbján, még mindig csak átüt a sárga, na de m1 legalább nem olyan katasztrófális mint volt...Abban a percben mikor megláttam a fejemet hogy sárga, elhatároztam hogy ha szőke vagy az eredeti hajszínemnél világosabbat akarok, fodrászhoz megyek. Amúgy hidd el fodrászhoz menj és ne otthon kísérletezz a hajaddal, mivel le is égetheted! Az én 50+ centis hajammal mondjuk sokba kerülne egy fodrászat látogatás, de hidd el még ha hosszú hajad is van megéri, főleg ha hozzáértő szakember kezébe kerülsz.
2017. ápr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire az alapok nincsenek meg akkor bele se kezdj, különben ez lesz a végeredmény: [link]


Szép, sz*rrá égett csibe sárga. Én már kétszer próbálkoztam otthon, ilyen lett. És minden ismerősömnek is ilyen lett. Bízd a fodrászra, nem viccből tanulják ezt a szakmát.

2017. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, megkérdezhetem, hogyan csináltad magadnak otthon? Hány százalékos oxival csináltad? Előtte festett volt a hajad?
2017. ápr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elso, legalabb het eve volt, nem emlekszem pontosan. :D kozelbarnabol lett, ha jol emlekszem 6%os oxival. Haromszor csinaltam meg, hamvasito termekeket is hasznaltam, de nem lett szep. Masodjara tavaly probalkoztam, az elozo alkalom hibajabol tanulva lassan csinaltam. Hajfestekkel, egyre vilagosabbat, kb 4-5 honapon keresztul. Amikor eljott a szoke, csunya volt. A vege mint a cirok sepru, hiaba apoltam, a tetejen meg mar szinte feher volt, az aljan keg sargas.

Ugyhogy en tobbet nem probalkozok ezzel, nagyon sokat olvastam rola, hogy hogy kell, es nem ment. A kornyezetemben elok akik maguknak csinaltak azokon latszik egyszeruen. Nemnlattam meg homemade szel szoket. :(

2017. ápr. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!