Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 évesen tanácsokat szeretnék...

13 évesen tanácsokat szeretnék kérni!?

Figyelt kérdés
Szóval amint említettem 13 éves vagyok. Nagyon jól szeretnék kinézi. A bőröm nagyon zsíros, pattanásos, fura színű.. Valaki segítsen, milyen tachnikák vannak ez ellen? Nem szeretném hogy ilyen csúnya arcom legyen... A hajamon szerintetek mit kéne változtatnom? Találtam egy jó sampont ami most szeritem használ.. De nem vagyok megelégedve. Szerintem el kéne mennem fodrászhoz.. Sőt az arcomon még nem tetszik a szemöldököm és hogy van bajszom.. Így hát kozmetikushoz is el kell mennem. Szeretném, hogy ha valaki írna nekem egy ilyen napi rutinos dolgot.:)
2017. ápr. 28. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
13 eves vagy. Ez egy ilyen korszak, sajnos nem tudsz vele mit kezdeni. Rengeteg napi rutin youtube video fent van a neten, nezzel egyet kettot. Mi tart vissza hogy elmenj kozmetikushoz?...
2017. ápr. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pattanások ellen:

1. egészséges táplálkozás

2. sz..r minősíthetetlen kaják és cukros löttyök mellőzése

3. napi min 2 liter víz elfogyasztása

4. kamillateás borogatás


Hajra:

nem tudom, hogy milyen az arcszerkezeted, nézz képeket a neten, ha extrémebbet szeretnél, akkor menj fodrászhoz


szemöldök:

azt kozmetikusnál csináltasd meg


bajusz:

szemöldökcsipesszel szedegesd ki

2017. ápr. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!