Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Járnak ide normális srácok...

Járnak ide normális srácok is, akik nem itt sírnak, mert 25 évesen még szüzek? Vagy a szerelmi és ismerkedési tanácsokat mind ilyenektől kapjuk?

Figyelt kérdés

Mert már kezdem azt hinni, hogy igen.

Most meg fogtok kövezni -de legalább is szétoltani- de kifejtem, hogy számomra milyen egy normális pasi (neadjisten férfi). Vannak barátai, eljár a barátaival szórakozni, bulizni. Nem szívbajozik azon, hogy ő ugyan buliban nem kever senkivel. Mert itt sok olyan oltást is kapunk, hogy buliba minek járni, ne ott ismerkedjünk. Ja, ezt ne úgy értsétek, hogy alapfeltétel egy normális pasihoz, de minimum éljen társasági életet. Lányokkal is sokkal könnyebb így ismerkedi. Ezzel szemben nap mint nap olasok itt olyan kérdéseket, hogy ha 25 évesen még szűz vagyok, elmenjek prostihoz? Nem, csajozzál! Most mondom megint a bulit, lány szemmel is látom, mennyi ribi, akik csúnyábbnál csúnyább pasikkal fekszenek össze. Ezerszer jobb, mint egy prosti! Annál minden jobb. Nem kell attól félni, hogy érzelmek nélkül kell csókolozni valakivel (és még később is alakulhatnak ki), és akkor nem fogtok úgy ott állni fiatalkorotok végén, hogy se randi, se csók, se nő, se szex. És mindenki csak sír, hogy ronda. Lehet változtatni, haj, stílus, ruhák, test, sok minden számít (számomra pénz nem). Tényleg mindennap ilyen kérdéseket látok, csúnya vagyok, szűz vagyok, vagy mindkettő.

Ezért kérdezem, vannak itt normális, a saját korosztályával társasági életet élő pasik, vagy mindrnki csak sírni tud?

Mielőtt elítéltek... én 18 éves vagyok, még szűz, nem egy buliban fogom elveszíteni, de szerintem 18 évesen még várhatom az igazit. (A huszonéves fiúk esetében már kérdéses) Járok bulizni, volt már többször hogy egy sráccal nem csak távolról szemeztem (azonban semmi ágyba való dolog). Azonban inkább normálisnak tartom magamat is, és még a partiribiket is, mint hogy a gép. előtt ülve siránkozzak, hogy sose lesz barátnőm/barátom.



2013. júl. 7. 23:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szóval, járnak-e ide 25 éves szüzek, akik normálisak? Ez paradoxon.
2013. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én az életben sírok nem itt,és 26 évesen vagyok szűz,de azért válaszoltam.
2013. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Járnak.
2013. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
!
2013. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Köszönjük Emese! Napi térítő rovatunkat olvashatták.
2013. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én nem siránkozok,nem szidom a nőket.Kicsit antiszoc vagyok,de ez saját döntés..

17/F

2013. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
lehet hogy félreérhetően fogalmaztam. ugy gondoltam, járnak e ide normális fiúk, akik nem 25 éves szűzek és mindazt itt sírják el.
2013. júl. 7. 23:16
 8/19 anonim ***** válasza:
járnak :D én például itt sok jó tanácsot kaptam, melyek nagyjából minden gondomat megoldották, ezért segíteni járok ide, nem pedig siránkozni ;)
2013. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Vagy a szerelmi és ismerkedési tanácsokat mind ilyenektől kapjuk?" ahogy írtad te is szűz vagy:D szóval nem volt nehéz ilyen kérdést feltenned!

Nem csak discoba lehet csajozni 80%, hogy k*át talál az ember 20 , hogy nem. Szóval szerintem a kérdés is kb annyira ratyi mint az ilyen emberek amit le írtál...és kár, hogy te is olyan vagy.

2013. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok, tanulok, mellett dolgozom, igaz már jó ideje nem vagyok szűz, s jelenleg barátnőm sincs de nem azért mert nem találok, csak mert most nem kell.

Szerintem én beleesem a normális kategóriába... :D

2013. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!