Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le akarják vágatni a hajam....

Le akarják vágatni a hajam. Mit tegyek ilyenkor? 14/L

Figyelt kérdés
A szüleim a nyárra való tekintettel azt mondták le kéne vágatnom a hajam. Lapocka aljáig érő hajam van és azt mondják már nagyon roncsolt(mivel egyszer be volt festve) és nagyon meleg is lesz el van töredezve stb. Ami igaz is de én így szeretem a hajam. A szüleim nagyon rövid haj pártiak anyukámnak is nagyon rövid haja van, apukám is azt szereti. Szóval azt mondták le kell vágatni. És egyre jobban erősködnek mivel mindjárt itt a nyár. Egyszer megkérdeztem hogy mégis milyen az a rövid? Az állam fölé kicsivel akarják. Ilyenkor mit kell tenni? Azt mondták amíg ők nevelnek addig ez van.

2017. máj. 2. 14:55
1 2
 1/16 anonim válasza:
23%

Amíg ők nevelnek addig ez van.

Vagy jelentsd föl őket.

2017. máj. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha elvan töredezve a vége akkor jó is, hogy levágják. Max megmondod nekik, hogy te csak a törött részt szeretnéd levágatni.

Neked is legyen már valami beleszólásod abba milyen hajad legyen.. tőlem ennyi idősen mindig megkérdezték, nem is értem minek ráerőltetni a gyerekre azt, amit nem akar. -.-

2017. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy ők nevelnek, de a hajad meg a tiéd.

Nem is értem miért akarnak olyat rád erőltetni, amit te nem akarsz.

Mond meg nekik, hogy sajnálod, de te így szereted a hajad és röviddel nem éreznéd jól magad, ezt értsék meg.

De ha nekik az kell, hogy a lányuk szomorú legyen, akkor csak hajrá.

Az én apukám azt mondta, mikor meglátta, hogy 17 évesen be van festve a körmöm, hogy majd akkor fessem, ha 25 leszek. Nem hagytam abba. Azóta a hajam is be van festve és tetoválásom is van. Egy szava nem volt. Megszokta, hogy már nem vagyok az a pici lány és van önálló gondolatom.

2017. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha el van törve le kell vágni. A bob frizkó divatos most. A haj meg visszanő!
2017. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ha csak a töredezett részt akarom levágatni akkor mindig azt mondják hogy igen plusz még x.y cm ert. És mindig mondják hogy próbáljam meg higgyem el sokkkal jobb lesz.

Lehet igazuk van és hagyjam levágatni?

2017. máj. 2. 17:22
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A fodrásznak mond h a töredezett részt vágja le.

Ismétlem a fodrasznak(!), ne anyudeknak.


Plusz ha picit tobbet is vag, ne keseredj el, ez csak haj es visszanő :)


Ezt ugy mondom h popsimig er a hajam kb es mar többször vagattam le jo sokat belole.


20/n

2017. máj. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Egész kiskoromra ugyan ez volt jellemző. Mindig is hosszú hajat szerettem volna, oviban is, suliban is szinte minden lánynak az volt. De anya, apa, és a nagymamám mindig levágatták a hajam tök rövidre, fülem aljáig is alig ért le. Nagyon hülyén éreztem magam, de mivel gyerek voltam, ők meg a szüleim, ezért nen tudtam nagyon ellenszegülni. Mostmár olyan hajam van, amilyet én szeretnék, de így sem hagyom olyan hosszúra, mert a nyári meleg miatt elég kényelmetlen. Ennyi a történet :D

Szerintem te a törött részt mindenképp vágasd le, ha a többit nem is. A töredezésen sajnos már semmi sem segít, csak az olló.

Egyébként furcsa, hogy a szüleid még ilyen korban is ennyire befolyásolnak.

2017. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
A nyári meleg miatt én is elgondolkodtam hogy levágassa, de azért a fülig kicsit sok és amúgy a legaggasztóbb csak az hogy félek hogy nem nő vissza.
2017. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem hagyd, hogy megnyírjanak! Legalább egészséges lesz a hajad.
2017. máj. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Tápai Levente válasza:
35%
Egy 14 éves lány rövid hajjal is nagyon jól nézhet ki. Szerintem mond meg a szüleidnek, hogy beleegyezel a hajvágásba, sőt még lehet egy kicsit rövidebbre is, hátul felnyíva. Sok olyan lányt ismerek, akinek jól áll a rövid haj. Szerintem nem bánod meg, ha már levágattad, jó döntést hoztál :)
2017. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!