Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszeres bőrre jó a szoli?...

Mitesszeres bőrre jó a szoli? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Egy jó évig pattanásos bőröm volt,azokmost megszüntek, helyettük a mittesszerek vették át a szerepet főleg a homlokomon. Tegnap kinyomkodtam őket, gőzölés után, reggelre még csúnya piros volt és vagy 4 helyen láttam gyulladtnak, na azokat megint megnyomkodtam kisebb nagyobb sikerrel. Ma 10percet napoztam kint és rondább lett mint volt...a régi hegeim újra látszódtak csupa piros foltok volt a homlokom. Olvastam több helyen is, hogy jót tesz a szoli, csak ha akár 5-8 percre befekszek félek, hogy begyulladnak vagy a régi hegeim újra látszódnak. Szerintetek mit tegyek? menjek szoliba vagy a napozgassak?
2017. máj. 2. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ki lehet próbálni, de inkább egy bőrgyógyászt javasolnék. Én is szenvedtem rettenet ocsmány arcbőrrel, aztán megelégeltem. Elmentem egy bőrgyógyászhoz és felírt valami kis tubusban lévő krémet. Eredményesen javult az arcom, aminek örültem, hiszen állandó csúfolódás tárgya voltam általánosban. Mostanában pedig visszaszorítottam a szénhidrát és cukor bevitelt és többé már nem álom a szép arc.

20/L

2017. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pattanásokra elvileg igen, de a mitesszerek helyzetén csak ront. Ezt olvastam egy bőrgyógyászati oldalon + egyéni vélemények alapján mondom ezt. Teljesen ugyanígy vagyok mint te. Végre azok a nyavalyás pattanások elmúltak, most kijöttek ezek a kis szemetek. MINDENHOVA. Ott vannak az orromon, az államon, a homlokomon, az orcáimon, a halántékomnál, szóval tényleg mindenhol. Aprók és sok van belőlük. Van,amelyik csak egy dudor és nincs kimeneti nyílása, így a bőrfelszínem nagyon egyenetlen, amit ugyebár nem tud eltüntetni az alapozó.. Most fogok menni szoliba nem sokára a hátamon lévő mini pattanások miatt (meg a fehér bőröm miatt persze) ha gondolod update-olhatok majd priviben vagy akár itt is. ;)
2017. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok! :) Nos igen,szeretnék updateket :D nekem is kis dudorok van ami kijön szépen van ami annyira a böröm alatt van, hogy csak rontok rajtam. Nekem csak a homlokom olyan, amik az orromon vannak kijönnek szépen. Na meg a mellkasomon van még egy pár...

Már minden féle házi praktikár probáltam, most a pirosság ellen küzdök. Oriflames teafaoljat vettem arról esetleg vélemény valakinek? 1 napja használom persze még korai, hogy változást vegyek észre.

2017. máj. 2. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!