Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sárga a hajam?

Nagyon sárga a hajam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig nem igazán tűnt fel, de mostanában észrevettem, hogy eléggé sárgás színű a szőke hajam.

Festve soha nem volt, hamvasító sampont használok de semmi. :(

Valami tipo esetleg? Hogyan lehetne hamvasabb színű?


2017. máj. 9. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha sose volt festve, akkor biztosan nem sárga, hanem normális szőke színe van.

Ne használj hamvasító sampont, lehet, hogy attól lett fura színe.

2017. máj. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hamvasító sampon csak festett hajon működik! Természetes szőkén sajnos nem hamvasít. Mondjuk én sem nagyon tudom elképzelni hogy lehet természetes haj sárga, max aranyszínű szőkét láttam eddig. Ha ennyire zavar fesd be, szerintem más megoldás nem nagyon van
2017. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hamvasító sampon működik természetes hajon is ha elég világos. hisz eleve ősz haj sárgaságának a hamvasítására lett anno kitalálva. Egy próbát megér.
2017. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél színezőt és a sampont felejtsd el mert az semmit nem jelent a te esetedben. A szinező meg kb 3-4 hétig kitart.
2017. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!