Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem bírom teljesen...

Miért nem bírom teljesen kiegyenesíteni a hajam?

Figyelt kérdés
úgy rémlik egy éve még ment(akkor festett volt mostanra már éenőtt nem tudom mennyire játszik ez szerepet gondoltam leírom)de mostanság hiába egyenesítem ilyen hullámos marad a vége meg néhány helyen .Bellissima imetec-em van
2010. máj. 16. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:

a lenővésnek nemsok szerepe van,max annyi hogy a festett haj mindig szárazabb...

ugyanugy használsz hajkiegyenesítő termékeket?

2010. máj. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
eddig se kellett használnom amúgy azért gondoltam mert akkor nagyon vékony szálú volt hajam most meg erős és vastag hátha az...nem változott semmi más szerintem :S
2010. máj. 16. 09:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Most/eddig mivel egyenesítetted a hajad? Am. nekem a Tigi Bed Head termékei váltak be, nem olcsók, de nekem már vagy 2 éve megvannak és még mindig csak a fele fogyott el.
2010. máj. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
A hajvasalók hatékonysága is csökken, azzal ahogy kopik a lapja. Az imetec belissima amúgy sem egy jó fajta. A remington jól egyenesít, de nagyon roncsol. Ajánlom hogy szerezz be valami jobb vasalót. Hosszú hajra széles lapú vasaló ajánlott, hogy teljesen egyenes legyen és ne göndörödjön vissza. Lassan húzd végig, úgy tartósabb. Sztem a ga.ma a legjobb vasaló amúgy.
2010. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azt hiszem láttam már két kérdésnél is a te válaszodat utolsó kommentelő én a ga.ma-t próbáltam nem tudom miért istenesíted nekem fél év alatt tönkre tette hajam minden ápoló pakolás mellett is a remington szarabb mint a bellissima seszhetem hogy egyenes a hajam ha 2-3 cm marad meg mert úgy letörik..:D
2010. máj. 16. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!