Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szülők, megengednétek a 16...

Szülők, megengednétek a 16 éves lányotoknak, hogy alkalomra ilyen cipőt vegyen fel, ha tud benne járni?

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 8. 18:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
11%
Nem
2017. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%
Chh. Nem. Ne enged. Csak azert akar ilyet mert a facebookos fashion lady baby oldalakon ezeket a kepeket latja, es azt hiszi ez a normalis. Ne csinalj kvat a lanyodbol.
2017. márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%

Engedd meg neki!

Ha nem engeded megveszi magának és amikor nem figyelsz átveszi. Saját magamon tapasztalom

2017. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
17%
nem tiltanám, de megpróbálnám finoman lebeszélni róla.
2017. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagyok szülő, de az én szüleim megengedik nekem, hogy alkalmakra ilyen cipőt húzzak.

16/L

2017. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
22%

egyébként szerintem a kérdést nem a szülő tette fel, hanem a 16 éves lány! :)


ez a cipő nem egy kislány lábára való. majd ha a 18 éves elmúltál, akkor nem fogsz r..bncnak kinézni. addig elégedj meg kérlek, egy kevésbé feltűnő darabbal.

2017. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
Hogyha az alkalom egy bál, akkor nem egy szájbab452ott cipő fogja megmondani, mennyire r1b4nc valaki, és mennyire nem. Rengeteg ellenpéldát ismerek (olyanokat, akik nem annak néz ki, mégis azok, és olyanokat is, akik annak néz ki, mégsem azok). Őszintén, én még büszke is lennék rá, hogy tud ilyenben járni. Természetesen megengedném neki.
2017. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%

Benne volt a kérdésben hogy alkalomra tehát nem hetköznapra

Azért evnyitón ,évzárón ,esküvőn stb. A szoknya és a fehér blúz mellé ne egy tornacipőt , utcai cipőt vegyen már fel mert az már tényleg öltőzködési baki ...

Es eggyáltalán nem r@bancos manapság mit gondoltok 8. (14-5 éves lányok)

Ballagási fotón mit vesznek fel ... :/

Szerintem nyugodtan vedd meg neki :)

2017. márc. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
20%
ezek a mai tinik ! bezzeg az én koromban...
2017. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
39%
Addig oké hogy ne tornacipőt, de azért nem kell átesni a ló túlsó oldalára. Ez a cipő ízléstelen.
2017. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!