Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágatnám a hajam de nem...

Levágatnám a hajam de nem merem mert félek hogy rosszul állna. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A hátam közepéig érő vekonyszálú gesztenye barna hajam van de nagyon sok gondom van vele kezelhetetlen berasztásodig éjszaka es lehetetlen kifésülni mellesleg a fejbőröm is nagyon érzékeny nem tudom mit tegyek sosem hordtam kiengedve a hajam de most kezdem úgy érezni hogy az az egyetlen megoldás ha levágatom csak félek hogy rosszul fog állni mindig is sokat csúfoltak az alakom miatt nem akarom hogy ez is gond legyen
2017. máj. 20. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem néhány centi segítene a problémádon. De ne vágj sokat,mert azt csak megbánni lehet.
2017. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsoval nem értek egyet, nekem mell alá erő hajam volt, levagattam, nagyjából az allamig, és imádom. Az első pár napban csak nézegettem magam, annyira tetszett. A kerdezonek pedig: kérd ki a fodrász véleményét hogy mi allna jól és ő biztos tud segíteni, hogy rövidebb legyen és jól is álljon :)
2017. máj. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!