Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lány létemre elég szőrös...

Lány létemre elég szőrös vagyok, mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés

A hasam szőrös mint a férfiaknak, de ami nagyon zavar az a melleim között lévő sötét szőr. Mit tegyek vele?

Van egy párom is és nem merek vele elmenni strandra, vagy akárhova, bikinit sem veszek fel elötte mert félek hogy e miat elhagy. Mit tegyek?



2017. máj. 21. 00:11
 1/5 anonim válasza:

Elsőre a szőkítőpor jutott eszembe, ahogy ebben a pár éves gyakori válaszban is kifejti egy korodbeli lány: https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..


A szőkítéstől szerintem fel fogsz szabadulni.

Viszont mindenképp javaslom orvos felkeresését, hormonzavar,PCOS állhat a háttérben, hosszútávon nagyobb gondot is okozhat az esztétikainál, sőt, ha elhanyagolod, rosszabbodhat, még ez előtt érdemes feltérképezni.

2017. máj. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyantáztatást javaslom ;-)
2017. máj. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Szőrteleníts, mást úgy se fogsz tudni tenni.

Egyébként miért tartasz a strandtól, ha előtte leszőrtelenítesz? Ne hisztizz már úgy, mint egy kislány!

A 21. században vagyunk, megannyi lehetőséggel, hogy eltüntesd a szőrszálakat.

2017. máj. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
75%

Először valóban keress fel egy doki, mert meglehet hogy ez hormonproblémàra utal. De pl én is ilyen alkat vagyok és nincs hormonproblémàm. Ên têgelyes cukorgyantàt hasznàlok. Nem nagyon fàj, és otthon te magad is megtudod csinàlni a gyantàzàst.

+ Ha a pasid emiatt hagyna el akkor nem is szeretett igazàn! Mond neki hogy te ilyen alkat vagy és majd csinàltatsz hormontesztet is nehogy baj legyen. DE ha emiatt elítél akkor nem szabad vele foglalkozni.

2017. máj. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrös ugyanígy, de én most leborotváltam mindenhonnan,mindent, még a piheszőröket is.13l.
2017. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!