Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lett ennyire beképzelt...

Miért lett ennyire beképzelt ez a lány? Bővebben lent! 👇

Figyelt kérdés

Régebben, jó pár éve még tök cuki volt, meg aranyos, de mostanra már nagyon nem szimpatikus sőt egyenesen beképzelt lett.

Itt van pár videó róla:

[link]

[link]

Most épp forgatják a Nutcracker-t(Diótörő) és én a forgatási helyszín közelében lakom,(nem tudtam hogy pont ott forgatják, mert kb semmi információ nincsen róla, se a filmről)megláttam és oda akartam menni hozzá kérni egy autogrammot és egy közös képet, de simán elutasított és szószerint elment. Nem forgattak, egy fiúval volt jó pár méterrel arrébb.

Ha valaki Los Angelesben él és az Operaház közelében lakik vagy éppen arra sétált akkor biztos láthatta a nagy tömeget.

Egyébként a fő forgatási helyszín azt hiszem Párizsban van, gondolom itt az Operaházban vették fel a balett főbb részeit. Kíváncsi lennék a válaszokra.

16/l



2017. máj. 21. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
A hírnév teszi.. Ne értsetek félre, most sem csúnya, sőt.. de szerintem régen szebb volt.
2017. máj. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem én, de miért szállt el ennyire magától? Pár éve még boldogan osztogatta az autogrammokat, most meg arrébb ment és egy fiúval csinált közös selfie-t.
2017. máj. 21. 17:59
 3/9 A kérdező kommentje:
Ennyi válasz?
2017. máj. 22. 20:36
 4/9 anonim válasza:
100%
Mire számítottál? Már leírták.Sajnos a hírnév és a pénz rengeteg embert megváltoztat..
2017. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jojo, odáig rendben van. De ő még csak 16 éves, ennyire nem kéne elszállnia.
2017. máj. 24. 06:15
 6/9 anonim válasza:
100%
De már ilyen korban is...sajnos. Főleg kint, Amerikában.
2017. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég lekezelően néz a linkelt videókban is.

Amíg gyerek, addig örül, hogy szerencsés helyzetbe került, hogy mit ért el. Aztán megszokja, és már csak idegesítik a rajongók, hogy minek zaklatják.

Nekem nem szimpatikus, fogalmam sincs ki ez, de nem is érdekel.

Jó te még fiatal vagy, még rajongós korszakodat élheted, de idővel rájössz, hogy csak mert híres valaki, nem különb semmivel. Baromság bálványozni másokat, főleg olyanért, hogy szép vagy jó hangja van.

2017. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha tényleg beképzelt, előbb-utóbb meg fogja szívni. Számtalan olyan ember van, aki fiatalon híres volt, aztán a fejébe szállt a hírnév, elkezdett hülyén viselkedni először csak a rajongókkal, utána a stábbal, aztán egyszer csak azt vette észre, hogy senki nem akar vele dolgozni.
2017. jún. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ilyennek két csoportja van. Az emberszelektáló, aki az olyan embereket veszi figyelembe, akitől függ a karrierje, magánélete, a többit lenézi, és van aki csak úgy elszáll, ott még karrier se lesz karrier után, aztán vagy fogcsikorgatva próbál visszamászni és nyalizni mindenkinek, vagy drogos lesz.
2017. jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!