Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok mondani olyan romantiku...

Tudtok mondani olyan romantikus könyvet amiben a fiú nem egy beképzelt izmos sportmániás szexi angyalarcú szőke herceg?

Figyelt kérdés

Már nagyon unom, hogy minden könyvben a lány a nyomi, vagy ha nem is bénácska, akkor is a srácot MINDIG MINDENKI isteníti.

Shivert olvastam, szerencsére az nem ilyen. Kérlek, ha tudtok hasonló könyveket, akkor írjatok.



2017. máj. 2. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire lesz hasznos a válaszom, mert elég öreg vagyok már (39). Az én ifjúságomban Szabó Magda könyveit olvastuk, ezek aranyosak, ugyanakkor izgalmasak, és nincsenek bennük ilyen sztereotípiák. Meg voltak az ún.csíkos, meg pöttyös könyvek. Tudom ajánlani :Jean Webster-Kedves ellenségem!c. könyvét. Könyvtárban tuti megtalálod.
2017. máj. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Anita Gayn: Senkinek se kellesz!

Itt a pasi ugyan beképzelt, de kövér is, ronda is.

2017. máj. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

These broken stars.

Csak a címre emlékszem. Itt a fiú szegény, a lány pedig a tipikus gazdag liba.

2017. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Virna de Paul-rossz fiuval agyba bujni (vagy hasonlo) nagyon vagany konyv! Ajanlom mindenkinek. Egy csajrol szol es egy fiu ikerparrol. Igerem neked hogy 100%osan fog neked tetszeni (kicsit e-ro-ti-kus is) de nem az a szoke herceg tipusu. S az elejen kicsit belekeveredsz de megeri! Fel kezem is odaadom s elpostazom, annyira jo. Probald ki feltetlenul! ^_^
2017. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Romantikus könyvekből nem nagyon fogsz találni más típusút. 90%uk erre épít, az írói általában mindig azt írják le milyen párt akartak maguknak.

Amit ismerek és kilóg a sorból az A ​pasi a szomszéd sír mellől.

2017. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nem tudom milyen idős vagy, de ha olyan 13-14 körüli, és nem rühelled nagyon a LOL könyveket, akkor a Mire jó a rosszfiú?-t tudom ajánlani. Bár mondjuk a srác ott hirtelen átalakul, és belőle is szőke (barna) herceg lesz fehér lovon. Igaz, ettől még kevésbé néznek rá ferde szemmel a suliban. A csaj meg... nos, az egy címeres liba. 😂


Engem személy szerint irritált maga a könyv stílusa, de neked talán tetszik majd. (Persze, ha eddig nem olvastad.)


Amúgy egyet kell értenem veled. Szörnyű, hogy mindig lealacsonyítják a női szereplőket. Egy fiú nem lehet nyomi? Sajnos eddig jóformán ezt az egy könyvet találtam, amiben legalább eleinte fordítva volt.

2017. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Molnár Tóni: Tépődések

Ebben a fiú egy érzékeny, töprengő, vívódó valaki, és nem az izomagy típus.

2017. júl. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Molnár Tóni: Tépődések


Időtlen szerelem


Neked adom a napot


Veled minden hely ragyogó.


Utóbbit muszáj volt ajánlanom, bár ... Mindegy. Durva egy könyv. De hihtetetlen magával ragadó, elgondolkodtató, romantikus, és a mondanivalója sem hiányzik. A fiú, Theodore Finch igazi egyéniség, és bár lány vagyok, csomó mindenben hasonlít rám.


Szerintem az ilyen tömegkönyvekben nem is csak a béna lány - szépfiú felállásokkal van a baj, hanem a köréjük felépített világgal. Könyörgöm... Minden gimi ugyan olyan? Sajnos a "hierarchia" mindehol ott van valamennyire, de azért nem izomagyakból, stréberekből, plázacicákból, és legjobb, őrült barátnőkből áll a világ! Nem az összes matektanár hülye, és nem minden igazgató gonosz. Az ilyen könyveknen szinte be sem kell mutatni a szereplőket, már tudjuk, hogy aki szőke, és nagy a melle, az buta. Borzalmas... Annyi érdekes dolgot ki leehtne fejezni egy - egy gimis történetből, de a vége mindig ugyan az. Krimik dettó. Mindig vannak a csúnya bácsik, meg a szegényy ártatlan főszereplő kislány, akinek kinyírták a családját. Bizarr...


Visszatérve a romantikára, teljesen igazad van. Nem attól lesz cuki egy pár, ha a lány alacsony, törékeny, de nyomi, a fiú meg magas, izmos, és menő. Az akadályok, amiken túlment a kapcsolatuk, meg a köztük lévő szeretet az ámulatba ejtő. Remélem érted. Most hirtelen ezek jutottak eszembe, talán később összegyűjtök még pár igazán romantikus könyvet. Én is várom amúgy a válaszokat, hátha írnak valamit.


14/L

2017. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Anna és a francia csók

Életem a szomszédban


Mindkettőben nagyon édes a fiú főszereplő, akiket szerintem bárki elfogadna pasijának😍

2019. nov. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!