Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Állandóan szégyenkezem a...

Állandóan szégyenkezem a lábam miatt. Ti vennétek így fel rövidnadrágot?

Figyelt kérdés

A szokásos fehér bőr fekete szőr probléma. Akármivel szőrtelenítek, borzalmasan pöttyös marad a lábam, ami még kicsit messzebbről is látszik. Ha borotválok, akkor fekete pöttyös, ha gyantázok vagy epilálok, legalább 3 napig vörös kiütéses (pedig használok utána Bepanthent, és bőrradírozok is), mire eltűnik a vörösség, szintén fekete pöttyös lesz. Szerintem undorító, szégyenlek rövidnadrágot hordani. Van aki hasonló helyzetben van? Mit tehetnék, hogy nőjjön az önbizalmam ezzel kapcsolatban?

22/N



2017. máj. 28. 18:46
1 2
 1/19 anonim válasza:
18%
Nem
2017. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Nekem vastag bundás szőr van a lábaimon, és mégis hordok rövidnadrágot.
2017. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
És ha használnál önbarnítót vagy szoliznál keveset hogy barnább legyél? Akkor nem lesz feltűnő és téged se fog annyira zavarni.
2017. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon nehezen barnulok, az önbarnítót tavaly kipróbáltam, de foltos lettem. Viszont majd igyekszem sokat napozni hátha segít valamennyit. :/
2017. máj. 28. 19:02
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Ha epilálnál nem lenne jobb? De nem hiszem hogy olyan feltűnő lehet, lehet inkább csak te veszed észre magadon. Szolizás, napozás eszedbe se jusson. Ne károsítsd ilyenekkel a bőrödet. Inkább próbáld meg magad elfogadni ahogy vagy.
2017. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy vennék fel. Hidd el senkit se érdekelnek ezek a kis "szépséghibák" 😊 bár engem az se zavarna, ha szúrná mások szemét. Ne nézegessen akkor.
2017. máj. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Mostanában epilálok, és így talán egy fokkal jobb, csak így meg sokszor piros pöttyös.

Én is mindig erre gondolok, hogy senki mást nem érdekel, de az én szememet zavarja. :D

2017. máj. 28. 19:10
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen sajnos. Borotvát nem bírom egyáltalán, epilálni szoktam, de a fekete pöttyök nálam is megvannak. Nekem max. Egy nap a pirosság, viszont egy hét után már tökre látszik, hogy nő a szőr :(. Szóval ilyen többheti simaság nálam sose volt.

Plusz a régebbi szőrbenövések, gyulladások halvány nyomai itt-ott... Nem szívesen mutogatom én se a lábaim :(.

Ha sikerül lebarnulnom, akkor kicsit jobb a helyzet, de volt, mikor alapozóztam.

Megoldást én se tudok, most valami tartós szőrtelenítő gépre gyűjtök, az az utolsó reményem, hátha...

2017. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

ha nem akarsz sokáig kínlódni.

Akkor egy megoldás van: végleges szőrtelenítés lézerrel...

2017. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Diákként sajnos még nem engedhetem meg magamnak a lézeres kezelést :/ De amint lehet, biztosan ahhoz fogok folyamodni :/
2017. máj. 28. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!