Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Ha nektek van a...

Csajok! Ha nektek van a combotokon stria, akkor gond nélkül felvesztek rövidnadrágot, meg miniszoknyát?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar,de nagyon szeretem a szoknyát,és a rövidnadrágot,de mivel zavar,h van a combomon stria,ezért nem hordok,rövidnadrágot meg szoknyát,mert zavar..h ha valaki megnéz,akkor látja a striákat a combomon(inkább a térdkalácsomhoz közzel vannak)csak én vagyok ilyen?:S 17/L.köszönöm a válaszokat
2009. jún. 27. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Mi az a stria?:o
2009. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hidd el nem azt fogják bámulni, szerintem senkit nem érdekel vagy nem zavar rajtad kívül úgyhogy nyugodtan vehetsz fel szoknyát vagy bármit:)
2009. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Engem is nagyon zavar. :S:S:S:S:S
2009. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is van! Nem érdekel! másnak is van! Majdnem minden csajnak! Nehogy már a farmerba izzadjál 30 fokba! Vedd fel a szoknyát bátran! Nem fogja senki nézegetni nagyítóval a striáidat! Én is erre gondolok mindíg!!!
2009. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is striás és mégis felveszem a rövidnacit,szoknyát nem mert vastag a vádlim.Ne foglalkozz vele hogy milyen a combod,másnak is van ilyen.
2009. jún. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sajna el kell fogadni, hogy ilyen, nekem is vannak, de nekem a fenekemnél meg fenn a combomon:S naciba meg szoknyában az enyém nem látszik, de fürdőruhába ugye igen... úgy mindig kicsit feszélyezve éreztem magam, de egy kedves ismerősöm rávilágított, hogy ha én nem törődök vele és felszabadultan érzem magam, akkor más se fog ezzel törődni, sőt, észre sem veszik. ezt tanácsolom neked is! 17/L
2009. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ravel válasza:

Szerintem az, hogy felvedd-e a rövid ruhákat nem a striáktól függ. Engem nem zavar, ha valakinek ilyet látok a lábán, az már igen, mikor olyan emberek vesznek fel annyira rövid ruhákat amikből 'kifolynak'. Van köztes megoldás az övnyi szoknyák és a hosszú farmer között.

Visszatérve a kérdésre, ha TÉGED zavar, hogy a lábadon van akkor fölösleges erőtetni a miniket mert akkor úgy se tudod bennük fesztelenül érezni magad az ilyen ruhákba. Akkor inkább válassz valami hosszú vékony anyagból készült szoknyát nyárra.

2013. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!