Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj állna jól?

Milyen haj állna jól?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú a hajam, és ezért néha nagyon jól tud állni, néha viszont nem tudok mit kezdeni vele, mert nagyon lelapul. Régóta tervben van, hogy levágatom, de mindig megsajnálom, mert néha meg kifejezetten jól áll. Ha levágatom, lob stílusra gondoltam, de minden véleményt meghallgatok. Köszönöm :3

[link]

[link]



2017. máj. 28. 21:42
 1/6 dóra0205 válasza:
75%
Szerintem jól áll így ahogy van de ha mindenképp le akarod vágatni vagy kezdeni akarsz valamit vele akkor kérd egy fodrász tanácsát ők tudják holgy melyik arcformához milyen haj áll jól. 15/l
2017. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem is jól áll a jelenlegi. 18F
2017. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dóra0205 válasza:
59%
Ádám taka :)
2017. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. máj. 28. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szép a hajad, én nem tudnék rövidebbet el képzelni. De te döntesz :)

Csinálj frizurákat, fond be stb, úgysem tetszik?

2017. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ha fodrászkodásról van szó, akkor a legegyszerűbb dolog miatt is a nagymamám kell kérni, hogy csinálja meg, mert nagyon béna vagyok, de az meg sok idő szokott lenni. :D A legnagyobb gond, amit a kérdésnél nem is írtam, hogy nehéz kezelni, és bármennyire pontosan kifésülöm, ahogy kilépek a házamból, bekócolódik.
2017. máj. 29. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!