Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tinédzser kori szőrösödés...

Tinédzser kori szőrösödés Miért lehet ennyire? Többi lent

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 188cm 76kg, van rajtam felesleg, nem sok de azert van. Es a felso testemen(has, mell) eléggé szőrös vagyok úgy, hogy még egyszer sem borotváltam le, es ez engen idegesít.Mit tudnék kezdeni ellene, mert szerintem ennyi idősen nem kellene ennyire szőrösödnöm.

2017. jún. 2. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Borotváld le, ha zavar.
2017. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es azt milyen suruseggel kene?
2017. jún. 2. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Én a mellkasomon és a hasamon kb 3 milisre szoktam hagyni, így nyári szezonban kb havonta kétszer szedem le, de amikor nem látszik annyira ki gyakran, és a kutya se nézi, akkor havonta egyszer, vagy ha lusta vagyok akkor kéthavonta.
2017. jún. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ertem
2017. jún. 2. 22:50
 5/8 anonim válasza:
Én nőként azt mondom, hogy a szőrös mellkhas szexi. Ha nem zavar akkor ne csinálj vele semmit.
2017. jún. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 vagyok full vékony és olyan vagyok mint Chewbacca.
2017. jún. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek a tinédzser kori szőrösödések elég korai, de nem példa nélküli esetek. Ha zavar, szedd le, ha nem zavar, hagyd meg. Mást nemigen tudsz tenni ellene. Legegyszerűbb elfogadni, hogy te ilyen vagy.
2017. jún. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Feltételezem, fiú vagy. Ez így teljesen rendben van, a férfi legyen szőrös. A testsúlyod se valami sok, inkább keress magadnak valami sportot

28N

2017. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!