Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arckrémet vagy olajat...

Milyen arckrémet vagy olajat használtok?

Figyelt kérdés
18 és 25 év közöttiek, kérlek áruljátok el, milyen típusú hidratálót hasznátok, valamint, hogy este, vagy reggel, esetleg mindkét alkalommal felviszitek-e az arcbőrötökre :)
2017. jún. 3. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kizárólag olajakat (csipkebogyó, ligetszépe), valamint bőrgyógyász által felírt krémeket használok naponta kétszer. Ez a leghatásosabb. Soha nem hittem abban, amit más ajánlott. Egyértelműen azt javaslom mindenkinek, hogy bőrgyógyászhoz forduljon, és tutira nem fog csalódni :)
2017. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
En eleg regota Garniert. Es megvagyok vele elegedve. Este az ejszakai kremjet ilyen kek tubusban van, reggel amikor felkelek egy felkeles utanit ez rozsaszin (ez meg nem a nappali krem) napkozben altalaban egy termeszetes smink, furdes utan pedig Garnier Micellas vizet, nekem szepen tisztit. :)
2017. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!