Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől van hólyag a bőrömön a...

Mitől van hólyag a bőrömön a műköröm miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémával küzdök hogy...műkörmöt építek otthon magamnak a család női tagjainak. Mostanság kb. a második alkalommal pici vizes hólyagok jelennek meg a műköröm megépítése után a bőrünkön (PEDIG NEM ELSŐ ALKALOMMAL ÉPÍTEK MŰKÖRMÖT ÉS EDDIG ILYEN NEM VOLT), nem csak nekem másnak is és ugyan az minden egyes ujjunkon. Viszket illetve be van dagadva picit és ki is pukkannak a pici hólyagok,vizes ragacsos váladék jön ki belőle...valaki valami ötlet mi baj lehet?

2017. jún. 6. 10:28
 1/1 anonim válasza:
Szia! Megtudtad mi okozta a holyagokat? Ugyanezzel szenvedek most,magamnak csinalom itthon a körmömet es az utobbi idöben ra masnapra viszketö kezzel kelek es ezekkel a holyagokkal,söt meg az egyik szemhejam is bedagad. Gondolom allergia de nem ertem miert,perfect nailses termekeket hasznalok,akiknek csinaltam eddig naluk nem volt ilyen gond csak is rajtam jöttek ki...soha semmire mem voltam allergias es ezekre a termekekre se mikor meg suliban gyakoroltunk velük ezert nem ertem mi lehet most a gond snnyira kellemetlen es szörnyen nez ki a kezem,piros es duzzadt.Remelem kapok ra valaszt ,köszi elörre is L/23
2017. okt. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!