Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajápolószert vegyek...

Milyen hajápolószert vegyek ehhez?

Figyelt kérdés

Nem értek az ilyenekhez, mert nem nem hinném, hogy megkell magyaráznom :D

Lényeg:


[link]


Ilyenre akarom belőni (így mondják) a hajam, hogy ugyanilyen hatása legyen, mármint ilyen vizes meg yah a kép magáért beszél szóval nem húzom tovább a szót, kösz a választ amennyiben tudod!

Fiú.


2017. jún. 9. 21:33
 1/4 A kérdező kommentje:

Ehh valakinek rosszúl halad az estéje :D Ne itt vezesd le a feszkót öreg, menj aztán csajozz vagy verjed ki ha töketlen vagy, de ilyen szavakkal ha lehet ne tisztelj meg senkit, élőben gondolom megsem mukkanál, de ha beszólnál itt a legkevesebb hogy képentöröllek..

Ha lehet az agresszívan megnyilvánuló válaszírok is kisebb modort csempészenek az írásukba, nem vagyunk állatok...

2017. jún. 9. 21:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk állatok de te mégis egy nagy majom vagy.

Oh boi

2017. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Összesen annyit írtam, amibe bele lehetne kötni, hogy "frászért". :D Látom, nagyon kiakasztottalak egy szimpla hangulatfestő szóval, de ez egy jó jel, barátom. :D Na, és akkor ezek után gondolkozz el azon, hogy itt ki az agresszív állat. És még mindig nem fiú vagyok. LOL.
2017. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Fiú-lány, mindenkit azt ír ide amit akar, én meg Orbán vagyok, legyél lány elhiszem a mondandóm nem változott :), max nem ütnélek meg, hanem csak szimplán otthagynálak és nevetnék egyet így, habár biztosra veszem nem vagy az esetem így én érezném magam kellemetlenül, ha nevetnem kéne rajtad.

A kérdésre megtaláltam a választ, ez csak amolyan + volt hátha valakinek van más trükkje rá, de már alapból rákerestem neten.

2017. jún. 9. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!