Arcszőrzetet akarok?

Figyelt kérdés
azt akarok, hogyan növesszem?? PRóbáltam már a tükör előtt erőlködni, ahogyan azt a felnőtt szakállas emberek tanácsolták de nem nőtt semmi, van ilyen b*i gyerek bajszom, de az leszoktam vágni, mivel pocsékul áll!! NEkem férias szakáll kell, olyan hegyiemberes, amit befesthetek rózsaszínre, kérlek segítsetek! Adjatok ötleteket!
2017. jún. 10. 18:13
 1/7 anonim válasza:
Majd nő magától, hiába erőlködsz nem fog. Ez nem akarat kérdése. Nekem egyébként volt szakállam, de nyáron a melegben nagyon kellemetlen tud lenni. Télen jobb, mert nem fázik annyira az arcod.
2017. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Rózsaszínre akarod befesteni a szakálladat? Az nem olyan hombáros?
2017. jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

értem, akkor erőlködök tovább, kétszer olyan erősen, nem inkább három olyan erősen, hogy előbb legyen eredmény!

NEm, az menő!! Láttam neten.

2017. jún. 10. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:

én nem is idegesítem magam ezen a kérdérdésen...

további szép napot mindenkinek

2017. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2017. jún. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit ittál?
2017. jún. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Férfias szakáll kell...!? De rózsaszínre akarod festeni.. :D oké...
2018. szept. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!