Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Visszatérő hajhullás?

Visszatérő hajhullás?

Figyelt kérdés

Tavaly is, pontosan ebben az időszakban, nyíri szünet előtt kezdett el hullani hajam, elkezdtem rá használni akkor egy sampont, el is múlt, nem is jött vissza egy évig, viszont most megint....lehetséges hogy ez egy ilyen időszakos dolog? Ha használom megint azt a sampont+most kiegészítettem kimondottan hajhullásra való hajcseppel, akkor el fog múlni? Hallottam olyat is, hogy a hormonok miatt van, még így fiatalabb korban, én pedig 16 éves, lány vagyok!

Előre is köszönök minden segítséget! :)



2017. jún. 20. 17:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy azóta mióta legutóbb hullott, rengeteg halam lett és elég hosszúra nőtt meg! Az is állhat a háttérbe hogy túl sok a hajam és így próbál "megszabadulni" a fejem tőle?
2017. jún. 20. 17:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet vedlesz :D Nyáron ledobod a szőrt télen visszanő ,mint a bodrikutyának. Egyébként szerintem egyél rá vitamint, B vitamin jó a hajra.
2017. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
K9nnyen lehet, mint a kutyák, nyári bunda-téli bunda :D Köszönöm, kipróbálom :)
2017. jún. 20. 23:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!