Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges hogy 4-5 vagy akar...

Lehetséges hogy 4-5 vagy akar 6 cm-t nőjön a hajam 2 hónap alatt hajvasalás nélkül és ricinusolaj használattal?

Figyelt kérdés

Egy heten korulbelul 2x-3x vasalom a hajamat. Mondhatni hajvasalas fuggo vagyok. Emiatt nagyon eltoredeztek a hajvegeim es a mellig ero hajambol most vallig erot kellett vagatnom. Nagyon szeretnem megnoveszteni most a nyaron a hajamat joval vall ala erore. Ugy terveztem, hogy a nyar tovabbi reszeben nem fogok hajvasalot hasznalni (remelem valahogy kibirom) es rendszeresen hasznalnek ricinusolajat. Illetve hajvitamint is rendszeresen szedek ami eleg hatasos mert rengeteg babahajam lett tole. Alapjaraton gyorsan no a hajam (majdnem 2 cm-t havonta), csak a vasalas miatt mindig letorik a vege.

Lehetseges hogy ezekkel a modszerekkel kb 5 cm-t fog noni a hajam 2 honap alatt? Tudtok meg jo hajnoveszto tippeket?

A valaszokat nagyon koszonom!:)



2017. jún. 20. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Roviden: nem. A ricinustol sem fog gyorsabban noni, barmit is mondtak a baratnoid vagy olvastad barmelyik szerencsetlen altudomanyos portalon.


A megoldas egyebkent az, hogy szepen odaadod valakinek a hajvasalodat (vagy epp kidobod), igy megszunik a kisertes is...

2017. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. a hajvasalás KÁROS!!! a hajnak!! és nem attól fog megnövekedni a hajad, hogy nem vasallod.

2. sok vitamintól fog nőni a hajad

[link]

3. fodrásznőm mondta egyszer, hogy a hajnövekedésnek különböző fázisai vannak, amikor hol gyorsabban, hol pedig lassabban nő a hajad

2017. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hajvasalást felejtsd el.

Hajszárítóval és egy kefével is szépen ki lehet szárítani. Persze nem lesz olyan, mint vasalva, de szép rendezett lesz így is. És persze a hajszárítót is megfelelően kell használni, messziről, nem beledugva a hajba, hogy égesse.

Vitaminok nem kellenek. Szinte nincs olyan ember, akinek vitaminhiánya lenne, ahhoz súlyos betegség vagy anyagcserezavar kell. Csak hát meg kell élni valamiből a vitamingyártóknak. :)

Csodaszerek sincsenek.

Egyébként nőhet ennyit a hajad. Ahogy már írták, nem mindig ugyanolyan ütemben nő a haj, van, amikor jobban, van, amikor kicsit lassabban. De ha általában 2 cm-t szokott neked nőni, akkor a 4 cm nyilván meg lesz két hónap alatt.

2017. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Igen, tisztaban vagyok vele, hogy nem attol fog noni a hajam ha nem vasalom. En nem ezt mondtam. Csak hogy a hajvasalastol letorik a hajam vege, vagyis a hajnovekedes ezaltal nem latvanyos.

Es tudom, hogy mindenki mashogy velekedik a ricinusolajrol. Valakinek bevalik es valakinek nem. Ezt nyilvan mindenki maganak tapasztalja meg. Ismerek olyat akinek a ricinusolajtol ketszer gyorsabban nott a haja, mint eredetileg.

2017. jún. 20. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. A ricinusolajat mindenképpen megéri kipróbálnod, mert van akinek nő van akinek nem tőle a haja, de egy biztos ha mondjuk egy hónapig rendszeresen használod már mondjuk két hét után észrevehetően fényesíti, javítja a haj állapotát segít a töredezett hajvégeknél is. És a hajad sokkal puhább, selymesebb lesz tőle és személy szerint nekem növesztett is.
2017. aug. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!