Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehér mitesszerek (komedó)...

Fehér mitesszerek (komedó) mit tegyek? Kétségbe vagyok esve.21L.

Figyelt kérdés

Sima baba szappant használok reggel este, arcra testre egyaránt, pattanásom jóformán nincs is de ezektől a dudoroktól megőrülök:((

és nem elég h az arcomon de a felkaromon mellkasomon hátam felső részén is tele van, persze mostmár több helyen tele vagyok sebekkel is...

soha nem lesz puha bőröm:( konkrétan strandra nem merek ki menni, tele vagyok piros foltokkal ahol kinyomtam ezeket a fehér cumókat, akkor is hajlamos bepirosodni ha nem nyomom ki...

de ez egy ördögi kör...

bárki akinek valami megszüntette esetleg? még a feketéket is inkább elviselem csak de ezek a mini puklik:(

alapozót már nem is használok csak korrektor plusz kis puder... nem tudom mit tehetnék már...

plusz a sebeket mi gyógyítja leggyorsabban?

van itthon sudocrem, aloevera, bepanthen...



2017. jún. 22. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Bőrradír, Kozmetikus
2017. jún. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy hiába... kinyomkodnak, vagy ha úgy van magamnak pár napig baromi csúnya a bőröm a nyomkodástól, aztán 1-2 napig szép nincs mitesszer majd újra előjönnek ördögi kör... kb úgy veszem észre kinyomkodás miatt hogy csak még több termelődik....
2017. jún. 25. 16:02
 3/4 havaseső válasza:

Nekem is tele van az az állkapcsom és a nyakam is velük. És valószínűleg tovább is terjednek majd, ha folytatom a nyomogatást. Én azt hallottam, hogy a tejtermékeket, csírosabb ételeket csökkenteni kell, és több vizet inni. Ezek a zárt komedók inkább az olajos szeborreás vagy a korpás szeborreás bőrre jellemzőek. Ezek ugye a zíros bőr két fajtája, szóval a faggyútermelést kellene helyreállítani. Mivel ugye mi gyorsabban zsírosodunk be, ezáltal a pórusok eltömődnek és a faggyú nem tud kijutni. Ezért lesz ilyen kis pukli, mert a faggyú meg az elhalt hámsejtek összeállnak. Aztán meg be is gyulladthat. És azért nem fekete, mint a "normális" mitesszer, mert ugye ez nem tud oxidálódni. (Ezek csak plusz infók)


De tényleg, ha nyomkodod őket csak több lesz.

2017. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 havaseső válasza:

Előző vagyok.


Ezeket a termékeket ajánlják rá:

[link]


A kozmetikusod nem javasolt otthoni apolashoz praktikakat/termekeket?

2017. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!