Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jól néz ki, vagy...

Szerintetek jól néz ki, vagy már ciki és lejárt az ideje ennek a hajstílusnak? Főként lányok válaszát várom, de írhatnak fiúk is.

Figyelt kérdés
[link]
2017. jún. 29. 19:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és az oldalon a lenti képekre gondoltam.
2017. jún. 29. 19:09
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint nem tetszik.


De a te hajad. Ha neked tetszik, akkor hordjad, és miért más véleményére adsz? Most ki fogja hordani, ők vagy te?

2017. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nekem nem tetszik..18L
2017. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak érdekel, hogy vajon hordható-e ez a fajta haj manapság, jöhet még válasz. És szerintetek milyen fajta hajstílus lehet, mert én csak valami „forhawk"-ot találtam, de nem jutottam vele valami sokra.
2017. jún. 29. 19:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszik.
2017. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 B.Blanka2002 válasza:
Oszinten... Nekem se, de ha tudsz hozza oltozkodni, lehet h roh@dt jol neznel ki benne 14/L (felnyírt hajjal)
2017. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a választ! Bíztató ;)
2017. júl. 3. 07:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak maga a tény, hogy elüt a megszokottól, de úgy gondolom, hordható és jól tud állni. Mellesleg neked kell, hogy tetszen. Hidd el, az nem nagy baj, ha az ember kicsit elüt a normától. Nekem festve van a hajam és nagyon tetszik, boldog vagyok vele. :D

21/F

2017. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!;) Ilyenre gondoltam én is.
2017. nov. 24. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!