Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti is szenvedtek a fránya...

Ti is szenvedtek a fránya pattanásokkal?

Figyelt kérdés

Egy nagyon hatásos pattanás elleni módszert találtam.

Így néz ki:

Reggel éhgyomorra 10g tenmag perui kovaföldet szoktam inni vízzel.

Megmosom az arcom sima vizzel. Utána ketté vágok egy egész paradicsomot és a pari felével kenegetem az egész arcom. (Ha nem megyek aznap sehova, akkor 2-3 óránként szoktam paradicsommal kenegetni az arcom.)

Délután pedig diófalevél teával megmosom az arcom. Este pedig kovaföldből csinálok arcmaszkot(Sima vizzel keverem ki) és az arcomon hagyom kb. Félóráig, majd lemosom és utána szintén megmosom az arcom diófalevél teával. + citromos vizet szoktam inni minden nap. Igazából ennyi a módszer. Én 1 hete csinálom és sokkal szebb az arcom.

Ui: Diófalevél tea helyett kamilla is jó.

Nehari az osszeszedetlen iras miatt, de nagyon faradt vagyok, es mindenkepp megakartam ezt osztani veletek.



2017. júl. 2. 06:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzateszem: Az arcom nagyon gusztustalanul csunya volt. Evekig szenvedtem a pattanasokkal. Minden termeket probaltam mar... de egyik se hasznalt.
2017. júl. 2. 06:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Hm, nekem mázlim van és kinőttem ezt az egészet, nagyjából rendben van az arcom. Nek használok rá semmit, szóval tényleg csak szerencsém van. De egyébként ez jónak tűnik, a paradicsom meg kifejezetten jó 😄
2017. júl. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Irigyellek:/ 18 vagyok es szetcseszik a pattanasok az eletem. Szo szerint
2017. júl. 2. 09:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy leírtad!:D
2017. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Update: Amit leirtam azokat mar nem csinalom.

Probalok kiserletezni, amit jelenleg hasznalok:

Napi>

3db szelén

2db vitamin D3

2db E vitamin

1db 25mg cink

2db Aloe vera

2db B vitamin complex

1db biotin.

Ha belefér akkor +ba 1db Beta carotin.

*Nagyon szépen alakul a bőröm:)

Mindenkinek ajánlom!

2017. júl. 30. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!