Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyukám nem engedi levagatni...

Anyukám nem engedi levagatni a hajam. Hogy győzzem meg? 16/F

Figyelt kérdés
Ő vágja a hajam de hiába mondom h légyszi ne így ő csak azért is úgy vágja ahogy Őneki tetszik. Én az oldalát szeretném rövidre vágatni de ő aztmondja hülyeség ne a hajammal foglalkozzak hanem tanuljak. De mikoze van a kettőnek egymáshoz? Mondjam h Elmegyek fodrászhoz kifizetem de hagy legyen már 16 évesen olyan a frizurám ahogy tetszik.
2017. ápr. 16. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, de eleve az a baj, hogy nem érzékeled, mennyire ciki feltenni egy ilyen kérdést 16 évesen.

Ilyenkor már kell, hogy legyen annyi önállóságod, hogy te magad döntsd el, milyen frizurát akarsz, és hogy ne anyukád vágja a hajadat (vagy ha ő vágja, mert nincs pénz fodrászra, akkor úgy vágja, ahogy te igényled).


Abban igaza van, hogy ne a hajad legyen a fő gondod, hanem a tanulás, de ez nem jelenti azt, hogy nem szabad közben a kinézettel is törődni valamennyit.


Nem kell tombolni és lázdozni minden ellen, amit a szülő képvisel, de 2 év múlva nagykorú leszel, és ha nem törsz ki ebből a mama-baba viszonyrendszerből, örökre kisfiú maradsz... ez így kórós szerintem.

2017. ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*kóros
2017. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el fodrászhoz, vágasd olyanra amilyenre szeretnéd. Anyukád majd megszokja
2017. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom. Van pénz fodrászra félre értés ne essék csak pl. Apumnak akinek pár centit kell vágni megcsinálja szintén tesomnak is. De besertodik h nekem nem tetszik ahogy ő vágja.
2017. ápr. 16. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogod magad és elmész a fodrászhoz. Ha megsértődik így járt. Mond meg, hogy örüljön, hogy nem kell a hajaddal foglalkoznia, egy gonddal kevesebb..
2017. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen hajat vág?
2017. ápr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs, ilyen baj.! Igaz lány vagyok de, mikor kicsii voltam, akkor nekem is anya, vágta a hajam.. Alig volt. De az más kérdés. A családban van, egy, fodrász én meg mondtam anyának, hogy rövid hajat akartam azt mondta hívd fel kérj idő pontot és menj el.! Meglett. Persze mondták hogy nem fog jól állni.. De én akkor is, elmentem megcsináltam.! Utána pedig a hajam véget rózsaszínre akartam. Ment a vita..! Megvettem a kimoshato festéket elmentem megcsinálta.! Mikor haza értem anyám igaz kiborult egy, kicsit, de aztán, hogy mondtam hogy nem marad úgy azt mondta neki, teljesen, mindegy mert, nem, az, ő haja, és azt csinálok vele amit akarok.!

És én 15 éves vagyok.! Szerintem keress egy fodrász és menj el.! Nem kell neki tudnia hova mész ha meg haza mész nem tud mit csinálni a hajaddal.! Meg már nem azért de 16 évesen neked kellene eldönteni nem, neki. Y

2017. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!