Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Számomra már lehetetlen a...

Számomra már lehetetlen a sima, pattanás mentes arc?

Figyelt kérdés

Lassan 22 éves leszek de már 14 éves korom óta pattanásos, idén lesz egy éve,hogy folyamatosan járok bőrgyógyászhoz és bár hatalmas változáson mentem keresztül még mindig vannak és most pl a homlokomon sok apró pattanás van.


Nem szeretem mert tele vagyok piros foltokkal orrom mellett is sok kicsi pattanás van és a pattanások utáni foltok nagyon durvák.Sok mindent használok és használtam amiket jelenleg is a La Roche Posay temékei közül és a Mask Plusot.(használtam már Sotret,Duac,Skinoren,Azythromicyn)



2017. júl. 31. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
És már laborban, ételallergiateszten stb. stb. voltál már, vagy csak kenegeted magad, hátha jobb lesz?
2017. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell lepontozni az előző válaszolót, nagyon is igaza van. Okozhatja valamilyen étel, gyulladás a szervezetben, hormonok stb. Ezért érdemes a vérvétel, egyéb tesztek. Én fogamzásgátló szedés megkezdésekor javultam jelentősen (21 vagyok). Készítmények, amik beváltak: akneroxid és kémiai hámlasztók (BHA és AHA). Én se lettem bababőrű, de bízom benne hogy helyes arcápolással elérhető az egészséges üde bőr, csak idő és odafigyelés kell hozzá. Már annak örülök, hogy rengeteget javultam, más el se jut idáig súlyosabb aknéval. Szerintem ne add fel :)
2017. aug. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit, most látom a válaszokat!


Nem voltam, nem küldött a bőrgyógyász de voltam pajmirigy vizsgálaton, és egyéb vérvétel de más hormonvizsgálat nem volt MÉG..

2017. aug. 1. 09:00
 4/6 A kérdező kommentje:
*pajzsmirigy
2017. aug. 1. 09:01
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne kenj rá semmit, csak szappannal mosd, az leszárítja a pattanásokat és nem lesz zsíros a bőröd. Régen én is mindenféle krémet kentem a bőrömre, de mióta csak szappanozom, sokkal szebb a bőröm. :)
2017. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2017. aug. 2. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!