Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetes szépségű nőtársaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes szépségű nőtársaim! Tapasztaltátok már, milyen naivak a férfiak néha?

Figyelt kérdés

Bez@rás néha komolyan mondom, hogy egyesek mit hisznek természetes szépségnek.

Pl. egy lány aki penge vékonyra szedi a szemöldökét, azt hitte róla a barátom, hogy természetesen olyan, mert "mindig ilyen volt neki".

A lángvörös hajat természetes hajszínnek hiszi egyik-másik hapsi, meg a szőke hajakat is.

A szilikon mellet, ha nem óriási, nem nagyon ismerik fel.

Aztán gyakori eset hogy ott van egy agyon vakolt nő, akin "nincs smink".

Gyanítom hogy egyesek a szolid műkörmöt, műszempillát, és szolis bőrt is természetes szépségnek veszik.


2016. szept. 11. 11:53
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Ja és a rikító színes kontaktlencse, az meg a természetes szemszíne a lánynak, milyen szép különleges.
2016. szept. 11. 11:55
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Nincs hozzá szemük, ennyi az egész. Pedig nem szilikonnal és szemöldökszedéssel születünk mi sem.
2016. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem azért van különbség természetesnek ható, és "természetes" lány között. Nekem addig az ég világon semmi bajom nincs a sminkkel, műkörömmel, de még a szilikon cicivel se, amíg nem virít róla, hogy mekkora mű nő, szóval nekem ők a természetesnek ható lányok. A természetes lányokkal sincs semmi baj, csak elég ritka, hogy valaki bármilyen smink nélkül szaladgál az utcán, születéskori hajszínnel, de mondom ezzel sincs baj. Nekem tényleg az a lényeg, hogy természetesnek hasson. Szóval ha ránézek akkor ne ilyen 10 centis műkörmös, 4 kg sminkes, fel töltött szájú, e kosaras valamit lássak, hanem meglássam benne a természetes nőiességet. 23/F
2016. szept. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%
A szilikont ne várd el, hogy felismerjük. Vannak róla videók, ahol meg tippelik, hogy egy-egy lánynak természetesek a mellei vagy sem és meglepő, hogy milyen jól végzik a műtéteteket a dokik :D
2016. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%

Ebből születnek az irreális elvárások a nők felé, meg hogy sok lány nem meri lemosni a sminkjét a párja előtt :( Szerintem ezek óriási problémák.

21/L

2016. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Noren1989 ***** válasza:
44%

Kikérjük magunknak!


Van hozzá szemünk, csak néha bókolunk...mégsem állíthatunk oda a lányhoz, hogy figyi, baromi jó a vakolat az arcodon...vagy mégis?

2016. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%
Nem ez az egyik lényege ezek közül soknak, hogy becsapjatok minket?
2016. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
Hehe, ezért is jó, hogy két nő testvérem van, minden csínját-bínját, fortélyait eltanultam férfiként tőlük, hogy mire kell fiygelni egy nőnél, milyen az igazi nő. :D
2016. szept. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
annyira nem ezen gondolkozom, h műcici vagy sem, eredeti hajszín vagy sem és a többi.
2016. szept. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%

Kedves természetes szépség! Ugye nem csak a szemöldökidet nem szeded, hanem sehol máshol sem szörtelenítesz, a hajadat sem szárítod be és soha nem is vasalod.

Parfümöt sem használsz és nem is füdesz, nehogy azt higgyék, neked alapból ilyen az illatod.

2016. szept. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!