Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen sminket kentetek...

Ti milyen sminket kentetek magatokra 14 évesen ha pattanásosak voltatok?

Figyelt kérdés

2017. aug. 11. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Semilyet, elmentem bőrgyógyászhoz
2017. aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Miss sporty korrektor stick

Ha nagyon sok van és látszik is akk dermacol(lehet notinorol rendelni) +börgyógyász

2017. aug. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Adom az első válaszát
2017. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Semmilyet

Kozmetikus vagy bőrgyógyász

2017. aug. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Már nem azért de volt egy osztalytarsam aki ugy alapozozta magat hogy kráter meretu pattanasok voltak az orán... és ráadásul nem is talalta meg a megfelelo alapozot a borszinehez+ vilagitot a feje.. de az is kozre jatszhatot hogy szegenyek voltak mert budos volt es ocsmany volt a haja meg nem sokszor cserélt ruhákat.. szoval ha nem akarod hogy undoritozanak akkor elotte menj el borgyogyaszhoz csinalja meg a pattanasokat es utana sminkelhetsz.. mert lehet elfertozodhet vagy valami.. amugy az osztalytarsam transzi volt szoval fiu mint én 😍😘
2017. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Semmilyet, úgy jártam suliba
2017. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

néha korrektort, de nem nézett ki túl jól... egyszer kozmetikus után vettem alapozót. egyébként többnyire semmit nem használtam. csak kentem fogkrémmel meg hasonló okosságokkal, hogy mihamarabb eltakarodjanak a fejemről.


próbáld ki ezt az egyet, hátha sokat javít a bőrödön, mert nekem bevált: figyelj az emésztésedre, egyszerre ne egyél sokat és sokfélét. lassan egyél, és ne igyál közben, vagy csak 1-1 kortyot.

2017. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én most leszek pár nap mulva 14. Amúgy meg egyáltalán nem vagyok pattanásos az a jó. Viszont tavaly használtam korrektort a karikák ellen. Ennyi volt a sminkrutin😅
2017. szept. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!