Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos a bőröm,...

Nagyon pattanásos a bőröm, milyen termékek hatásosak rá? 14/l

Figyelt kérdés

Gondolkoztam a La Roche Posayon, mert kaptam ternékmintát és hatásos csak attól félek, hogy ez olyan, hogy hozzászokik a bőr aztán meg nagyon zsíros lesz, ha egyszer már nem használom (?) ha valaki kente ilyen Posayos termékkel a fejét, akkor szeretném tudni, mennyire volt hatásos hosszú távon, és melyik termékük volt.

Régebben kentem a fejem almaecettel, de semmi hatás, de kentem én citrommal, banánhéjjal, tojással, kamillával, semmilyen természetes dolog nem működött, nekem pedig nem az, hogy van egy-két pattanásom, hanem a homlokomon meg se leteh számolni, az orromon lehetne, de az is épp elég, az arcomon a szemmem alatt egy csíkban is vannak, és a szám felett, meg az állam, ami szintén katasztrófa :D és az egész nagyon zsíros. A kozmetikusom nam nagyon tud mit tenni. Szóval kérek szépen nagyon pattanásos-zsíros bőrre konkrét termékeket, amik beváltak. Köszönöm.



2016. júl. 13. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:

fekete szappant próbáltad már? nekem azt ajánlotta a kozmetikus, elvileg helyreállítja a faggyútermelést és így nem is lesz olyan zsíros a bőr és így a pattanásokat is megszünteti

én még nem próbáltam ki, de már megrendeltem, de mástól is jó véleményeket hallottam, így látatlanban is merem ajánlani


de ha ilyen rossz a helyzet, a helyedben én elmennék bőrgyógyászhoz

2016. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amíg nem fehér a teteje a pattanásnak, addig semmiképpen ne nyomkodd. Próbálj minél kevesebbszer az arcodhoz érni. Ne piszkáld.


Menj el bőrgyógyászhoz és irass KÉNES RÁZÓKEVERÉKet. Minden ESTE lefekvés előtt kend be a pattanásokat, reggel pedig mosd le.


Még irathatsz fel ZINERYTet. Az is szárító. Azzal NAPKÖZBEN többször kell bekenni.


Ha ezt a kettőt használod és mindennap legalább kétszer megmosod az arcod egy hét múlva szebb lesz a bőröd.


Lemosónak ajánlom a HÁZISZAPPANT (azt az igazi HÁZIszappant NEM a Baba szappant meg stb.). Ezzel nyugodtan lehet napi 2-3x, ha nagyon zsíros a bőröd és ez szárítja a pattanásokat is.


Vagy ha miteszereid is vannak, akkor dm-ben van Clean & clear 2in1 arclemosó és maszk -ot. Én ezzel moson reggel, napközben szappannal 1x (ritkán 2x).

2016. júl. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A 2. nagyon jókat ír :D én a bőrgyógyászomtól kaptam még gyógyszert is, igaz a szám kicserepesedett, de max. csak 2 hétig kell szednem és 'évszakonta'. A kénes aknegél és az arcmaszk nagyon jó :D
2016. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valamit mindenki mindig elfelejt... kenegetheted te bármivel a bőröd, a pattanások oka belül van, amíg azt nem teszed helyre mindig lesz rajtad újabb... egészséges életmód a legfontosabb ha szép bőrt akarsz.
2016. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vermix szárító keverék sokat hallottam róla ki próbáltam és tényleg hatásos
2016. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Amúgy, egészségesen eszek, és rendszeresen sportolok heti 3x szóval a ''belső hiba'' szerintem inkább a pubertás kor.

Szerintem majd ezt a szappant próbálom ki, a szárító szerektől félek, mert előfordulhat, hogy a szárításra a bőröm úgy reagál, hogy kétszer annyi zsírt (vagy faggyút?) termel. Nem biztos, csak én így hiszem.:)

2016. júl. 15. 00:57
 7/7 anonim válasza:
Hanyagold a magvakat az étrendedből, valamint a zsíros vagy/és olajos ételeket is.
2016. júl. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!