Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha az epilátort nem bírja a...

Ha az epilátort nem bírja a bőröm, akkor a gyantával sem érdemes megpróbálkoznom?

Figyelt kérdés
Sötét szőröm van, de a bőröm fehér, úgyhogy már az apró, vékonyabb szőrszálak is meglátszódnak. Borotválni szoktam, de gyorsan visszanő és nekem már rögtön meg is látszik...Egyszer kipróbáltam epilátorral, de nem bírta a bőröm...bevörösödött, kipattogott, tiszta genny lett az egész és fájt is, jó sokáig tartott amíg rendbejött. A lábszáramon sem bírta, szóval az olyan érzékenyebb területeken mint comb vagy kar meg sem próbáltam. A gyantával ugyanez lenne a helyzet?
2017. aug. 15. 10:19
 1/2 Mirtiádész ***** válasza:
Szerintem nem, de mindenképpen kérdezz meg egy kozmetikust.
2017. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a gyantát jobban bírta mint az epilálást, utóbbitól nekem mindig benőtt.

Gyantázást kozmetikusnál csináltattam és fájt első nap vörös volt, aztán kb. 4 napig volt jó, aztán borotvalhattam megint...

Időt nem igazán nyertem vele, de egy pár napig szebb volt talán...

2017. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!