Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne megpróbálkoznom a modellkedéssel?

Figyelt kérdés

181 cm vagyok, 61 cm a derekam és 90 cm a csípőm.

Szerintetek lenne esélyem akár külföldi munkákat is megkapni? És ha igen, ti melyik ügynökséget ajánljátok?



2016. szept. 4. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:

esélyed az lenne :)


bár több tényezőtől is függ

2016. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

Ennyi információból nem igazán lehet megmondani... 1 az, hogy mellbőséget nem is írtál, de amit még jobban hiányolok egy kép. Legalább az arcodról, mert az legalább kiderült a leírásból, hogy vékony vagy.

Lehet nem vagy tisztában az ilyen dolgokkal még, mert kezdő vagy, ezzel én is így voltam, de nem úgy van, hogy elmész egy ügynökséghez castingra, leszerződnek és már minden tökéletes, jársz külföldre, stb., hanem egy normális ügynökségnél elég sok pénzt el is kérnek. És nem pár ezer forintról van szó.

Drukkolok neked, sok sikert! Amúgy, mellékesen, hány éves vagy?

2016. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszoló nagyon remélem csak viccelt, egy tisztességes ügynökségnél SOHA SEMMIT nem kell neked fizetned! Attractive, Icon, Vm
2016. szept. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attractive!
2016. szept. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert pár adott számból meg lehet mondani...
2016. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!