Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen kremet hasznaljak?

Milyen kremet hasznaljak?

Figyelt kérdés

25/F

Az arcom eleg piros mindig, es szeretnek valami szines kremet hasznalni amivel egy kicsit el tudnam tuntetni.

Volt mikor hasznaltam valami szines kremet de attol nagyon fenyes lett az arcom.

Mit ajanlottok ami nem is latszik hogy az arcomon van?



2017. aug. 15. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
A BB krémek ilyenek. Nagyon pici szinezö van bennük, olyan mint egy alapozo, de felkenve szinte láthatatlan, viszont a börödet egyenletesebbé teszi. Nem tudom, h a pirosságra mennyire hat, de neten olvass utána.
2017. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
BB krémet annyira én nem ajánlanék nagyon szokott fényesedni.Sokkal inkább egy jobb minőségű CC krémet vagy akár egy matt alapozót aminek nincs olyan erős fedése,mint pl a Catrice All matt plus alapozóját.De ha a BB krém mellett döntesz és nem akarod hogy fényesedjen ajánlott púder használata.Meg igazából CC krémhez és matt alapozóhoz is lehet mert azt ha átfényesedik 2 másodperc újra felrakni és újra szép matt lesz a bőröd a nagy melegben is.
2017. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!