Diaaaaa0218 kérdése:

Miteszerek ellen?

Figyelt kérdés
Tini vagyok, szóval vannak miteszereim, pattanásaim. A pattanásokkal még akkor problémám nincs is, viszont szeretnék szabadulni a miteszerektől. Mit ajánlotok ellene? Olyan 1000ft-ot szeretnék költeni. Előre is köszönöm a javaslatokat!:)

#mitesszer #bőrradír #arctisztítő
2017. aug. 17. 17:02
 1/1 anonim válasza:
én jól megszokok mosakodni és utána szépen ki szokom nyomkodni mindenhol az orromtól kezdve mindenhol utána szép sima az arcom lefertőtlenítem és már szép is csak az a baj hogy vissza jönnek 1 hét után de hát kinek van kedve minden vackot ki próbálni mert úgy sem segít nekem egy darab pattanásom sincs utána mitesszerem se csak hát lehet a te bőröd más és feldagadsz ha nem tudod jól ki nyomkálni egyébként arra nincs nagyon más csak a kozmetikus de szerintem az meg semmit nem ér míg fiatal leszel addig mitesszeres leszel .
2017. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!