Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Átlagosan hány naponta mostok...

Átlagosan hány naponta mostok hajat?

Figyelt kérdés
Milyen típusú a hajatok és hetente hányszor kell megmosnotok? Általában hogyan hordjátok? Vannak praktikáitok, amelyekkel eltolható a hajmosás pár nappal?

2017. aug. 24. 18:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nyáron hetente, amikor suli van, akkor szerdán és vasárnap. Hajmosás utáni két napon kiengedve van, harmadikon befonva, és akkor már este megmosom. Ha Bánfi hajszeszt használok, kibírja még plusz egy napig :D. Váll alá ér a hajam kb 5 centivel. ( a héten vágattam le :D)
2017. aug. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mell alá ér. Heti egyszer vagy kétszer. Ez változó. 4-5.napon már zsíros. De használok szárazsampont.

Kiengedve hordom de ban hogy felkötve

2017. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Két naponta, mert zsirosodik a büdös, mocskos, koszos levegötöl, miota pesten élek. Elötte heti kettö elég volt.
2017. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hetente 3x , hátam közepétől kicsit lejjebb ér .
2017. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ van e pasim:D mert akkor minden talira (akar naponta) mert aggódom h nem e büdi közelről 😀ha nincs akkor van h 5naponta hintoporral rasegitve, mert minél többet mosod állítólag annál zsirosodobb lesz. Első nap még olyan szöszös 2. nap beáll azért se szeretem naponta.
2017. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!