Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékonyszálú haj is lehet szép?

Vékonyszálú haj is lehet szép?

Figyelt kérdés

Vagy legalább lehet nem csúnya?

Sose szerettem a hajam, hiába normál mennyiségű, olyan, mint a pókháló.

Egyhosszú, mert a fodrász szerint ebből nem lehet frizurát csinàlni, kb olyan, mint a kisbabáké.

Nemrég egy baràtnőm göndörítette be alkalomra, és megjegyezte, olyan jó, hogy ilyen puha, az övé sokkal keményebb (neki jó minőségű vastagszálú haja van), illetve egy màsik làny, hogy neki mindig annyira tetszett a színe (szöke).


2017. aug. 28. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet szép.

Nekem is vékony szálú sajnos, nagyon szeretnék vastagabbat, de hát nem lehet mit tenni. Viszont nekem is normál mennyiségű hajam van, úgyhogy szerencsére nem feltűnő.

A göndörítés jó ötlet, mindenképp többnek néz ki tőle a hajad - ebből a szempontból mondjuk szerencsém van, mert természetes göndör.

Szerintem ha eltalálod a megfelelő hajhosszt és stílust, gyönyörű lehet!

2017. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!